Мінфін продовжує ігнорувати Нацбанк України, – економіст Сергій Фурса

ЕКОНОМІКА
03.09.2022, 19:37
Мінфін продовжує ігнорувати Нацбанк України, – економіст Сергій Фурса
Фото: Facebook

На внутрішньоукраїнському ринку тиша і спокій, наче на цвинтарі, урядовці вперто відмовляють банкірам у підвищенні ставок.

Про це на своїй публічній Facebook-сторінці написав співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital" Сергій Фурса, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами авторитетного вітчизняного економіста, Міністерство фінансів досі обмежується вкрай мінімальними залученнями на аукціонах.

«У серпні, коли Україна переважно грантами отримала $4,6 мільярда, це дозволило відкласти несмачні пігулки, а саме – скандальне запровадження податку на імпорт у розмірі 10%. Адже поки що резерви призупинили падіння, про майбутнє можна не думати. Тим більше, що навіть готівкова гривня зберігає стабільність і навіть трохи зміцнилася цього тижня, торгуючись десь у межах 40,7 грн за $1. Шкода, проте, що кожен місяць американський платник податків буде безоплатно, тобто даремно, перераховувати до українського бюджету по $3 млрд, які також поки невідомо на що спрямує наш уряд», – зазначив Сергій Фурса.

Також співробітник компанії "Dragon Capital" порадив Мінфіну перестати гратися і не помічати Нацбанк, адже подібні дії рівнозначні погіршенню і так слабкого на тлі війни інвестклімату.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що підсанкційна росія намагається екстраполювати економічну кризу на Україну.

Автор : Сергій Фурса
Читайте також:
Кримінал
СБУ повідомила про підозру колишньому голові Херсонської ОВА.
04 лютого, 11:05
Опінії
Виплекана чекістами у рясах архітектура внутрішньої окупації стала руйнуватися. Невдовзі посіпак Кірілла Гундяєва запросять на Суд Божий.
07.12.2022, 08:56
Війна
Замість того, щоби сприяти суцільній ізоляції росії, міжнародні структури паразитують на темі війни й воліють не помічати злочини окупантів.
11.08.2022, 08:13
Війна
Міністр справедливості дозвіл давав на виїзд цих панів?
04.07.2022, 16:15
Політика
Жителі тимчасово загарбаних районів Півдня та Сходу України не зможуть користуватися вітчизняним зв'язком до вигнання російських агресорів.
02.07.2022, 08:54
Політика
Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.
22.02.2022, 14:00