Мінфін США запровадив санкції проти чотирьох іранських компаній

СВІТ
09 вересня, 12:05
Іранський БПЛА Shahed-129
Іранський БПЛА Shahed-129
Фото: Associated Press

У США запровадили санкції проти іранських компаній через постачання бойових БПЛА росії

Міністерство фінансів США запровадило санкції проти чотирьох іранських компаній та однієї фізичної особи, які причетні до постачання безпілотників до московії для використання у війні з Україною.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Так, обмеження ввели проти іранської компанії Safiran Airport Services. Зазначається, що ця компанія "координувала російські військові польоти між Іраном та росією, зокрема повʼязані з транспортуванням іранських безпілотників, персоналу та супутнього обладнання з Ірану до росії".

Також до санкційних списки США потрапили три іранські компанії-виробники безпілотників – Paravar Pars Company, Design and Manufacturing of Aircraft Engines (DAMA) та Baharestan Kish Company. Ці компанії виробляють БПЛА для іранських збройних сил.

Також під санкції потрапив керуючий директор Baharestan Kish Company Рехматолл Хейдарі.

"Сполучені Штати віддані суворому дотриманню наших санкцій проти Росії та Ірану та притягненню до відповідальності Ірану та тих, хто підтримує загарбницьку війну росії проти України. Ми також без вагань будемо націлюватися на виробників і постачальників, які сприяють Ірану та його програмі безпілотників, ще більше демонструючи нашу рішучість продовжувати переслідувати ставлеників терористів, які дестабілізують Близький Схід.

Неіранські, неросійські організації також повинні проявляти велику обережність, щоб уникнути підтримки розробки іранських БПЛА чи їх передачі, або продажу будь-якого військового обладнання росії для використання проти України", – наголосив заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що режим іранських аятол надіслав ресурсній федерації московії партію своїх безпілотних літальних апаратів для використання проти України.

Але з технікою трапилася неприємність, поінформувало авторитетне видання "The Washington Post" із посиланням на власні джерела в уряді США, зокрема у Пентаґоні.

Як з'ясувалося, російські окупаційно-терористичні сили вже зіткнулася з численними проблемами при використанні іранських дронів, а деякі з них вийшли з ладу ще до використання на полі бою.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Якщо Іран передасть рф ракети чи допоможе будувати військові виробничі потужності, то він "перетне нову межу".
04 грудня, 12:15
Політика
Також країни прагнуть притягнути рф до відповідальності за воєнні злочини
02 грудня, 10:05
Опінії
Новітня зброя не надається нам через засилля рашистських джеймсів з бондами.
01 грудня, 10:57
Світ
Вплив путіна на союзників дуже крихкий
26 листопада, 13:21
Світ
Кавказький вузол усе більше обростає новими учасниками. Єреван і Баку все ще не є самостійними гравцями навіть на тлі фіаско Москви.
25 листопада, 17:01
Світ
Алжир і росія розпочали перші спільні військові навчання на Півночі пустелі Сахара поблизу з марокканським кордоном.
19 листопада, 18:01