Передані росіянам іранські БПЛА виходять із ладу, – The Washington Post

СВІТ
31 серпня, 07:00
Передані росіянам іранські БПЛА виходять із ладу, – The Washington Post

Режим іранських аятол надіслав ресурсній федерації московії партію своїх безпілотних літальних апаратів для використання проти України.

Але з технікою трапилася неприємність, поінформувало авторитетне видання "The Washington Post" із посиланням на власні джерела в уряді США, зокрема у Пентаґоні.

Як з'ясувалося, російські окупаційно-терористичні сили вже зіткнулася з численними проблемами при використанні іранських дронів, а деякі з них вийшли з ладу ще до використання на полі бою.

Водночас чим саме довелося зіткнутися вдягнутим у камуфляж підлеглим Сєргєя Шойгу, – американські журналісти не уточнюють, але додають, що «в іранській системі є кілька помилок, якими росіяни вкрай незадоволені».

У зв'язку з вищенаведеним, російська делегація щонайменше двічі відвідувала бази постійної дислокації безпілотників в Ірані, але обидві сторони досі заперечували угоду щодо купівлі дронів і тим паче їхні постачі Москві.

«На сьогодні відомо, що Тегеран продав росіянам дрони серій "Mohajer-6" та "Shahed". Ці іранські БПЛА здатні нести боєприпаси для атак на радари, артилерію та інші військові цілі. У Москві розраховують, що отримана зброя може допомогти у війні проти України. Крім того, наші джерела у Пентаґоні стверджують, що військовослужбовці РФ проходять навчання в Ірані з використання БПЛА як оператори-навідники», – йдеться у матеріалі видання "The Washington Post".

Окремо в оборонному відомстві США уточнили, саме липнева зустріч Владіміра Путіна з верховним лідером Ірану аятолою Алі Хаменеї швидше за все відіграла ключову роль у прийнятті рішення з підтримки російської агресії проти України.

Знаково, але представники РФ цьогоріч улітку як мінімум двічі відвідували центральний військовий аеродром Кашан у Тегерані, щоб оглянути бойові безпілотники "Shahed-191" і "Shahed-129", опісля чого московитам контрабандними каналами почали постачати спершу боєприпаси, а потім і зафрахтовані БПЛА.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у Туреччині зібрали вже другий прототип реактивного бойового БПЛА "Bayraktar Kizilelma".

Автор : Відділ моніторингу
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Ракетний напад росії на Польщу довів, що несамовитого агресора зі Сходу зупиняє тільки надмірна і потужна сила, бажано у вигляді зброї.
17 листопада, 06:51
Війна
Кремлівський бункерний щур розпорядився налаштувати військово-промисловий комплекс РФ на сталінський план роботи без вихідних.
10 листопада, 19:18
Війна
Фронтовий ленд-ліз від окупаційно-терористичного контингенту РФ продовжує озброювати зведені підрозділи Сил оборони України.
31 жовтня, 18:45
Війна
Модернізована російськими загарбниками совєцька гусенична бронетехніка – Т-80 БВМ – віднині служитиме на благо Збройних Сил України.
23 жовтня, 20:23
Війна
Чим ближче західні партнери нашої країни пізнають ворожі наміри РФ на прикладі знищеної техніки, тим тверезіше дивитимуться на війну.
22 жовтня, 19:12
Світ
Путінський режим зупинив експорт зброї російського виробництва передбачного для деяких дружніх РФ країн "чорного континенту".
26 липня, 07:01