Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»

ПОЛІТИКА
18 березня, 16:57
Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»

Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.

Красномовним свідченням наруги та блюзнірства міністерства оборони України є штампування і продаж у мережі нагород за бойові заслуги.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняного політолога-міжнародника й авторитетного військового експерта Назара Приходька.

Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»_1

Як вдалося з'ясувати, віднині в інтернет-маркетплейсах будь-який охочий може спокійно без жодних дозвільних документів чи довідок купити медаль "За оборону Бахмута" із посвідченням.

«Торгова лавка – це мережева крамниця "Mine" із Дніпра, де цілком бойові нагороди віднесено у ранг "сувенірів". Певно, продавці не в курсі, що сувенірними можуть бути гроші, але не ордени та медалі за заслуги перед Батьківщиною, омиті кров'ю та потом. У зв'язку з цим уже звернувся до СБУ», – заявив Назар Приходько.

У той час, поки наші незламні воїни-Герої, як Тарас "Хаммер" Бобанич, Дмитро "Да Вінчі" Коцюбайло і Віталій "Тур" Каплін, вмирають, захищаючи Україну, деякі підприємливі ділки не без відома міністерства оборони свідомо розпродують за гроші бойові нагороди.

Власне, це ніщо інше – як порушення Статті 186-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а тому сподіваємося, що відповідні державні органи звернуть увагу і дадуть раду аферистам та шахраям.

Окремо додамо, що здоровий глузд та моральні цінності у вітчизняних чиновників відсутній від слова зовсім, і відомство Олексія Резнікова неодноразово доводило, що чхати хотіло на життя наших фронтовиків.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що коли українці щиро хочуть не просто перемоги над агресором на полі бою, а й змін на краще вже у найближчому майбутньому, працювати доведеться всім тут і зараз.

Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»_3
Читайте також:
Політика
Головною причиною такого кроку вказано перебування у списку нагороджених виключно лояльних до Держкіно, а отже і Мінкульту, осіб.
14 вересня, 19:25
Блоги
Або як слуги "найвеличнішого лідора сучасності" вчергове нагрілися на закупівлях і водночас роздягнули наших захисників...
24 серпня, 16:41
Кримінал
Три предмети, названі «гривнами» доби Київської Руси, є підробками, вважає історик
21 серпня, 06:30
Політика
Підпанок олігарха-українофоба Ігоря Коломойського і за сумісництвом шкідник державного рівня із Зе-команди знову спровокував скандал.
31 липня, 18:16
Кримінал
Єврокомісія заявила про порушення Директиви Європейського союзу владою Угорщиною, яка звільнила іноземців, засуджених за торгівлю людьми.
15 липня, 18:14
Світ
Франческу Джіно відправили у відпустку після того, як троє інших дослідників заявили, що вона фальсифікувала результати даних.
28 червня, 09:05