Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»

ПОЛІТИКА
18.03.2023, 16:57
Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»

Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.

Красномовним свідченням наруги та блюзнірства міністерства оборони України є штампування і продаж у мережі нагород за бойові заслуги.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на вітчизняного політолога-міжнародника й авторитетного військового експерта Назара Приходька.

Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»_1

Як вдалося з'ясувати, віднині в інтернет-маркетплейсах будь-який охочий може спокійно без жодних дозвільних документів чи довідок купити медаль "За оборону Бахмута" із посвідченням.

«Торгова лавка – це мережева крамниця "Mine" із Дніпра, де цілком бойові нагороди віднесено у ранг "сувенірів". Певно, продавці не в курсі, що сувенірними можуть бути гроші, але не ордени та медалі за заслуги перед Батьківщиною, омиті кров'ю та потом. У зв'язку з цим уже звернувся до СБУ», – заявив Назар Приходько.

У той час, поки наші незламні воїни-Герої, як Тарас "Хаммер" Бобанич, Дмитро "Да Вінчі" Коцюбайло і Віталій "Тур" Каплін, вмирають, захищаючи Україну, деякі підприємливі ділки не без відома міністерства оборони свідомо розпродують за гроші бойові нагороди.

Власне, це ніщо інше – як порушення Статті 186-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а тому сподіваємося, що відповідні державні органи звернуть увагу і дадуть раду аферистам та шахраям.

Окремо додамо, що здоровий глузд та моральні цінності у вітчизняних чиновників відсутній від слова зовсім, і відомство Олексія Резнікова неодноразово доводило, що чхати хотіло на життя наших фронтовиків.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що коли українці щиро хочуть не просто перемоги над агресором на полі бою, а й змін на краще вже у найближчому майбутньому, працювати доведеться всім тут і зараз.

Міністерство Резнікова торгує медалями «За оборону Бахмута»_3
Читайте також:
Кримінал
Верховний суд Канади не дозволить конфіскувати іранські активи для компенсації жертвам авіатрощі. Такі от подвійні стандарти Заходу.
18 червня, 08:29
Політика
Вітчизняні можновладці не вчаться на помилках минулого, повторюючи їх. Нині Україна на межі загибелі через дії блазнів в урядових кабінетах.
26 травня, 11:15
Світ
Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.
24 квітня, 12:37
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Політика
В Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною.
21 квітня, 20:58
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54