Єрмак змусив Міноборони заткнути рота офіцерам ЗСУ

ПОЛІТИКА
14 березня, 21:08
Єрмак змусив Міноборони заткнути рота офіцерам ЗСУ
Фото: Google

В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".

Якраз на День добровольця (14.III.2023) нова концепція від Міністерства оборони для офіцерів добігла. У подарунок, так би мовити, вирішили типу адаптувати "нормативно-правові акти у сфері безпеки і оборони України у контексті євроатлантичної інтеграції"

Красива назва, правда?! Є хороші ідеї, але вони не менш красиво приховали конкретний удар по правах військових.

По-перше, заткнути рота через «визначення механізмів, які заборонятимуть військовослужбовцям, а особливо військовим керівникам, висловлювати свої коментарі стосовно внутрішньополітичних питань, а також їх участь у політичній діяльності відповідно до конституційних прав та меж військової служби».

По-друге, викреслити з суспільно-політичного життя через «визначення механізмів, які заборонятимуть ЧИННИМ військовослужбовцям балотуватися чи займати політичні посади будь-якого рівня, у тому числі у Верховній Раді України».
 
По-третє, привіт від ОП у вигляді зрізання повноважень Генштабу ЗСУ через «скасування специфікації повноважень, відповідальності Генерального штабу Збройних Сил України протягом усього процесу планування оборони та управління ресурсами, а натомість визначати ці повноваження та обов'язки за допомогою директив, що видаватимуться Міноборони»

Здається, на Банковій реально готують невдовзі вибори і тому починається етап усунення конкурентів; причому, усіх. Напевно, вважають, що вони дункани маклауди.

Янукович теж так вважав.
Автор : Володимир Ар'єв
Читайте також:
Політика
Давид Арахамія пропонує скасувати «правки Лозового», змінивши КК та КПК: «Ніхто не сховається від покарання і через 10 років».
09:17
Політика
У нас знову панує епоха нарваного малороса на Банковій. Дарма, що подібні можновладці погано знають навіть недавню історію України...
27 вересня, 20:34
Політика
Мир можливий не після перемоги України над РФ, а після знищення Москви. Цього поки не хочуть ні у Києві, ні на Заході, ні тим паче на Сході.
23 вересня, 17:18
Політика
Насуваються репресії у стилі літа 2011-го року на Печерському подвір'ї суду. Зе-команда відчула, що пахне смаженим?..
21 вересня, 21:52
Політика
Зеленський втягує Трампа в найбільш згадуване медійне поле — Україну.
20 вересня, 10:55
Опінії
Тримайте українці військовий комунізм
18 вересня, 07:45