Єрмак змусив Міноборони заткнути рота офіцерам ЗСУ

ПОЛІТИКА
14.03.2023, 21:08
Єрмак змусив Міноборони заткнути рота офіцерам ЗСУ
Фото: Google

В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".

Якраз на День добровольця (14.III.2023) нова концепція від Міністерства оборони для офіцерів добігла. У подарунок, так би мовити, вирішили типу адаптувати "нормативно-правові акти у сфері безпеки і оборони України у контексті євроатлантичної інтеграції"

Красива назва, правда?! Є хороші ідеї, але вони не менш красиво приховали конкретний удар по правах військових.

По-перше, заткнути рота через «визначення механізмів, які заборонятимуть військовослужбовцям, а особливо військовим керівникам, висловлювати свої коментарі стосовно внутрішньополітичних питань, а також їх участь у політичній діяльності відповідно до конституційних прав та меж військової служби».

По-друге, викреслити з суспільно-політичного життя через «визначення механізмів, які заборонятимуть ЧИННИМ військовослужбовцям балотуватися чи займати політичні посади будь-якого рівня, у тому числі у Верховній Раді України».
 
По-третє, привіт від ОП у вигляді зрізання повноважень Генштабу ЗСУ через «скасування специфікації повноважень, відповідальності Генерального штабу Збройних Сил України протягом усього процесу планування оборони та управління ресурсами, а натомість визначати ці повноваження та обов'язки за допомогою директив, що видаватимуться Міноборони»

Здається, на Банковій реально готують невдовзі вибори і тому починається етап усунення конкурентів; причому, усіх. Напевно, вважають, що вони дункани маклауди.

Янукович теж так вважав.
Автор : Володимир Ар'єв
Читайте також:
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18