Єрмак змусив Міноборони заткнути рота офіцерам ЗСУ

ПОЛІТИКА
14 березня, 21:08
Єрмак змусив Міноборони заткнути рота офіцерам ЗСУ
Фото: Google

В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".

Якраз на День добровольця (14.III.2023) нова концепція від Міністерства оборони для офіцерів добігла. У подарунок, так би мовити, вирішили типу адаптувати "нормативно-правові акти у сфері безпеки і оборони України у контексті євроатлантичної інтеграції"

Красива назва, правда?! Є хороші ідеї, але вони не менш красиво приховали конкретний удар по правах військових.

По-перше, заткнути рота через «визначення механізмів, які заборонятимуть військовослужбовцям, а особливо військовим керівникам, висловлювати свої коментарі стосовно внутрішньополітичних питань, а також їх участь у політичній діяльності відповідно до конституційних прав та меж військової служби».

По-друге, викреслити з суспільно-політичного життя через «визначення механізмів, які заборонятимуть ЧИННИМ військовослужбовцям балотуватися чи займати політичні посади будь-якого рівня, у тому числі у Верховній Раді України».
 
По-третє, привіт від ОП у вигляді зрізання повноважень Генштабу ЗСУ через «скасування специфікації повноважень, відповідальності Генерального штабу Збройних Сил України протягом усього процесу планування оборони та управління ресурсами, а натомість визначати ці повноваження та обов'язки за допомогою директив, що видаватимуться Міноборони»

Здається, на Банковій реально готують невдовзі вибори і тому починається етап усунення конкурентів; причому, усіх. Напевно, вважають, що вони дункани маклауди.

Янукович теж так вважав.
Автор : Володимир Ар'єв
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Провладні політики за останній рік звикли говорити, що їм заманеться. А відтак, вони не дуже зважають на наслідки.
26 березня, 16:09
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак і Володимир Оманський чомусь мовчать про причини блискавичної окупації Херсонщини та інших регіонів
24 березня, 14:25
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
Тепер нагороджена Будановим "Ксюша Манекен" зможе себе проявити в статусі послиці в одній з африканських країн.
14 березня, 14:39