Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами

ВІЙНА
24 січня, 11:03
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Постачальник послуг харчування Міноборони спростовував звинувачення у завищенні цін

Автор розслідування про завищені ціни на закупівлю продуктів для військових Юрій Ніколов не вірить поясненням, які надав міністр оборони Олексій Резніков.

Про це Ніколов пише у фейсбуці, повідомляє медіа агенція Останній Бастіон

"Я ось на колажик спеціально скопіював з рядка з цінами яєць у цьому і попередніх контрактах Міноборони з 2021 року. <...> Там чітко видно, що Міноборони про яйця завжди писало штуки. Не кілограми. Не "лотокнадвадесятки". Штуки. І ціна в тих контрактах відповідала саме ціні за штуку 3,90 - 6,00 - 9,00 за одне яйце", - пише Ніколов.

Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_1

На його думку, якби дійсно йшлося про технічну помилку, як твердять у Міноборони, то в контракті була би вказана ціна у 170 грн, а не 17.

Також він ще раз звертає увагу на завищені ціни на картоплю - 22 грн за кг та курячі стегенця - 120 грн за кг.

"В общім, пан міністр довів, що він не хоче боротись з проблемою корупції. Своїм постом він довів, що сам є частиною проблеми. І зараз просто намагається відпетляти так, щоб не руйнувати вибудованих схем", - вважає Ніколов.

На його думку, Зеленський зараз може показати світу, як Україна змінюється на очах, відмовившись прикривати "своїх хлопців".

Нагадаємо, 21 січня ЗМІ повідомили, що харчі для військових Міноборони може закуповувати за цінами завищеними у 2-3 рази.

Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_3Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_4Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_5Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_6Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_7Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_8Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_9Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_10Міноборони завжди рахувало яйця штуками, а не кілограмами_11

Відомство у відповідь заявило: "Відомості ЗМІ про закупівлю харчування для військових - омана й маніпуляції. Готуємо матеріали для СБУ". Міністр оборони Олексій Резніков спростовує інформацію про закупівлю продуктів за завищеними цінами. За його словами, в оприлюдненому ЗМІ документі була технічна помилка - постачальник вказав ціну не за десяток, а за кілограм яєць.

Постачальник послуг харчування Міноборони спростовував звинувачення у завищенні цін і запросив на виробництво депутатів оборонного комітету.

Скандал обговорили на засіданні комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки. Резнікова залишили на посаді.

Перевірку Міноборони проводить державна аудиторська служба.

НАБУ і CАП досліджують інформацію щодо закупівель в межах кримінального провадження, яке розпочали ще до публікації журналістського розслідування. 

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Львівський завод надавав дешевшу на 81 мільйон пропозицію
15 березня, 12:51
Політика
Разом з тим, інші підрозділи «Укрзалізниці» продовжують укладати угоди з «КВЗ».
01 березня, 10:25
Опінії
На другому місці чорний «крузак» для військових за 3 мільйони гривень.
27.09.2022, 12:05
Економіка
"Енергоатом" купив у болгарської фірми вироблене в Україні обладнання на 370 мільйонів
20.01.2022, 15:55
Політика
Цікава подія відбулась в Івано-Франківській області
10.01.2022, 16:35
Політика
В той час, коли у лікарнях не вистачає кисню, Верховна Рада купує елітні автомобілі за майже 18 мільйонів гривень
11.11.2021, 18:17