Минулого року позичили 22 млрд доларів, а тепер ще й олімпіада

ПОЛІТИКА
09 лютого, 10:48
Минулого року позичили 22 млрд доларів, а тепер ще й олімпіада
Фото: Google

"Гарант" Конституції не припиняє мріяти про проведення в Україні амбітного міжнародного спортивного заходу – Олімпійських ігор.

З цією метою представники Зе-влади мають намір спорудити новий великий гірськолижний курорт у Карпатах.

Будівельний проєкт курує особисто Андрій Єрмак, який плідно веде перемовини з австрійським інвестором Гернотом Ляйтнером.

Таку інформацію оприлюднили на одному з вітчизняних Telegram-каналів, посилаючися на власні джерела в Офісі президента.

І все б нічого, але грошовитого бізнесмена з Австрії пов'язують з колишніми соратниками Віктора Януковича: Сергієм Льовочкіним і Владиславом Каськівим.

Сестра Льовочкіна – Юлія – була причетна до управління рахунками австрійської компанії "Teleferic Holdings", через яку, за версією офіційного слідства НАБУ, вивели значні кошти з державного бюджету України, призначені на реалізацію проєкту "Олімпійська надія".

А от Каськів тоді якраз обіймав посаду керівника Держінвестпроекту, котрий і погодив трансфер грошей із вказаної фірми, юридично оформленої на Ляйтнера, через один латвійський банк на рахунки її українських філій.

Однак, як виявилося згодом, кошти йшли на скупку ділянок на полонині Боржава у Закарпатській області, де планували втілити у життя "Олімпійську надію".

Станом на тепер земля, придбана корупційним шляхом, знаходиться під арештом у межах кримінального провадження НАБУ за фактом розкрадання держбюджету.

Проте Володимир Зеленський торік чомусь взявся за відновлення цього спортивного проєкту, а Єрмак встиг відзвітувати про успішні переговори із сумнівним австрійським інвестором.

На сьогодні власником ділянок у Боржаві є словацька фірма "Carpathian Mountain Resort", яка теж формально оформлена на Ляйтнера.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Верховна Рада проголосувала за законопроєкт, яким від НАБУ рятуватимуть наближених до президента чиновників.

Сумнівний австрійський інвестор Гернот Ляйтнер
Сумнівний австрійський інвестор Гернот Ляйтнер
Читайте також:
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14 квітня, 11:26
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02 квітня, 14:00
Ірина Венедіктова таки змогла притиснути системних корупціонерів з оточення Володимира Зеленського до стінки.
03 лютого, 11:33
Зеленський і Єрмак судомно розпочали "полювання на відьом" перед інавгурацією 46-го президента США.
15 січня, 08:58
Гарант вже нічого не буде боятися, якщо народ скаже «так».
22.10.2020, 20:12