Миргородська РДА взялася за соціальні проблеми родин учасників АТО/ООС

ПОЛТАВА
20.09.2021, 10:02
Миргородська РДА взялася за соціальні проблеми родин учасників АТО/ООС

Питання соціального захисту сімей полеглих на Сході захисників України перебувають на особливому контролі Миргородських чиновників.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті районної державної адміністрації, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що з цією метою депутати районної ради за наполяганням чиновників уже внесли зміни до бюджету на поточний 2021 рік.

Окрім членів родин бійців АТО/ООС програмою соціального захисту також передбачається звернути посилену увагу на становище родичів постраждалих учасників Революції Гідності та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", можновладці роками замовчують наявність в Україні "соціального сирітства".

Читайте також:
Війна
Замість того, щоби сприяти суцільній ізоляції росії, міжнародні структури паразитують на темі війни й воліють не помічати злочини окупантів.
11 серпня, 08:13
Війна
Міністр справедливості дозвіл давав на виїзд цих панів?
04 липня, 16:15
Політика
Жителі тимчасово загарбаних районів Півдня та Сходу України не зможуть користуватися вітчизняним зв'язком до вигнання російських агресорів.
02 липня, 08:54
Політика
Чиновники державного залізничного монополіста обдаровані своєрідним гумором, який нагадує відверте блюзнірство.
22 лютого, 14:00
Економіка
У державному бюджеті відсутні видатки на переведення матеріалів фонду землеустрою й оцінки земель архівів в електронну форму.
09 лютого, 07:48
Економіка
Однак отримати гроші можна буде не раніше літа 2022 року у зв'язку з неврегульованим на сьогодні бюрократичним механізмом.
29 січня, 08:09