Миргородська РДА взялася за соціальні проблеми родин учасників АТО/ООС

ПОЛТАВА
20.09.2021, 10:02
Миргородська РДА взялася за соціальні проблеми родин учасників АТО/ООС

Питання соціального захисту сімей полеглих на Сході захисників України перебувають на особливому контролі Миргородських чиновників.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на сайті районної державної адміністрації, передає аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що з цією метою депутати районної ради за наполяганням чиновників уже внесли зміни до бюджету на поточний 2021 рік.

Окрім членів родин бійців АТО/ООС програмою соціального захисту також передбачається звернути посилену увагу на становище родичів постраждалих учасників Революції Гідності та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", можновладці роками замовчують наявність в Україні "соціального сирітства".

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
29 березня, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
29 березня, 13:35
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
27 березня, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17
Політика
Відомий плагіатор та ідейний поплічник кремлівського українофоба Дмитра Табачника вирішив "тихенько піти у ліс", поки є можливість.
17 березня, 21:29
Політика
Суд визначив, що у Рівненській міськраді порушили закон.
26 лютого, 13:28