Мишаче воїнство йде у наступ

Опінії
30.10.2022, 08:45
Мишаче воїнство йде у наступ

Війна загрузла в українській землі. Війна потрапила у пастку пізньої осені, сіла пузом на темне, вологе дно року...

Народний депутат України VIII скликання

Кілька гарячих точок по фронту, а решта – упокоєна туманами, вгамована схожими на пил дощами. Смикнеться пару разів на день, і далі дивиться повз людей, шипить вогнем у багнюці, і багнюка перемагає вогонь.

Десь гупає важко, але здається, що ця розмокла земля беззвучно здатна ковтати снаряди та ракети, кулі-міни... Осінь, що так владно гамує війну – каже "цить", і та мовкне – осінь ця пахне мишами.

Мишаче воїнство йде у наступ. Воно нахабно бігає по бліндажах, не ховаючися, гризе все, що бачить – аби нагризти побільше дірок, а там видно буде.

Тисячі мишей гинуть у пастках і від отрути, але їм на зміну приходять мільйони. Миші кусають руки, котрі їх б'ють.

У мишей стріляють із пневматики, спеціально для цього купленої. З одної кулі не вмирає жодна миша, їх добивають палками, контрольними пострілами; тисячі їх гинуть, але мільйони приходять на зміну.

Багнюка тонким шаром мігрує на асфальт, він стає чи не таким же слизьким, як ґрунтові дороги. Ці ґрунтові дороги ж нині – як ріки, як озера і канали брудної рідини.

Рідина обліплює автівки з усіх боків – геть не можна навіть торкнутися. Під рідиною в калюжах, здається, причаїлися тисячі рук, що хапають машину за колеса і тягнуть, тягнуть, тягнуть вниз.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Виміри
Чому воїни 116 ОБрТрО стали "гарматним м'ясом" на війні
вчора, 10:35
Опінії
"Спілберг, напиши правду! Нас лімітують, щоб не більше 10-ти мін на добу!" - це крик душі мінометників до мене за пару днів ДО...
вчора, 09:05
Опінії
І росія, і Україна стикаються з різними видами тиску, щоб розпочати великий і, швидше за все, передчасний наступ.
03 лютого, 15:30
Життя
Найнеобхідніші речі для того, щоб виконувати свою роботу та нормально відпочивати та відновлюватися
28 січня, 13:55