Мобілізація не означає захист державних банкрутів

Опінії
22 лютого, 13:45
Мобілізація не означає захист державних банкрутів
Фото: Facebook

Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.

Історик, громадський діяч, правдоруб

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Я не знаю, в якому ментальному й моральному стані треба було перебувати, аби повірити, що на чолі із «колективним Зеленським» ми, українці, переможемо Москву. Це ж відверта пропаганда!

Будьмо чесними: зараз майже ніхто й ніде не може точно прогнозувати розвиток подальших подій. Зате замулити колективну свідомість — так це запросто.

Ну ладно ті, хто це нещастя обирав чи прокладав йому дорогу перманентним зрадофільством. Там увімкнулися звичайні для людської природи компенсаторні механізми психіки:

«Ми не вс...ся! Ми не вс...ся — ми щас бистренько відстріляємося і докажемо умнікам, які вуха нам продзижчали своїм «думай-те, думай-те!», шо ми все правильно здєлалі».

Але ж і добряча частка тих, кому у 2019 році вистачило совісті не брати участі в електоральному перевороті (фактично, лохторальний антимайдан), раптом з'їхала з глузду. І притомні нібито люди почали одне одного зацитькувати й називати голос здорового глузду «кремлівськими наративами».

А ниньки заголосили, як один в унісон: «Всі на фронт!», бо ж «ачільники» про...ли людські й матеріальні ресурси у боротьбі за рейтинги. А ще, за розстріляні ілюзії, що вони зможуть краще, ніж попередники.

Затямте: коли наймані менеджери довели компанію до банкрутства, їх звільняють, а не милуються їхніми «титановими яйцями»!

Усі громадяни України зобов'язані брати участь у її захисті, але не в захисті політичних банкрутів. Захищати слід Неньку, а не тих, хто на ній паразитує, граючи членом на роялі у владних кабінетах на Банковій і Грушевського.

Так, я в курсі, що переважна більшість ухилянтів не хоче взагалі нічого захищати, а хоче до мами на ручки (і за кого вони голосували теж не є великим секретом). Але навіть якщо їх усіх кинути під КАБи та ворожу артилерію, ситуація на фронті докорінно не зміниться.

Посилення мобілізації дасть результат лише в комплексі із розробкою реалістичних стратегій, оптимізацією використання людських і матеріальних ресурсів. Ну, і не забуваймо про налагодження виробництва й постачання зброї.

А позаяк чинне керівництво України показало абсолютну неспроможність ставити конструктивні цілі, раціонально використовувати ресурси та налагоджувати виробництво необхідних озброєнь, то ротування за мобілізацію без зміни керівництва (на що є цілком конституційні механізми) — це чергова порція лицемірства. Якщо точніше — угодовство зі злочинцями й могильниками українського народу.

Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05
Опінії
За підсумками п’яти років необхідно звітувати. За кожен пункт програми. За кожну свою дію. За результати та наслідки.
02 квітня, 09:37
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Ця шайка крала, краде й красти буде.
20 лютого, 15:35