«Молочні продукти» з біореактора тепер реальність

19 серпня, 12:08
«Молочні продукти» з біореактора тепер реальність
Фото: New Atlas

Людство потроху привчають до штучних харчових продуктів, імовірно орґаніка лишиться доступною тільки багатіям.

Фактично, інноваційні технолоґії настільки просунулися у створенні їжі нетваринного походження, що цим вже нікого не здивуєш; та чи буде від цього якась користь?

Нещодавно дослідники Університету Тель-Авіва приголомшили громадськість, презентувавши молочні продукти, створені на основі сої та дріжджів.

Про це самі науковці відзвітували на офіційному сайті провідного вищого навчального закладу Ізраїлю, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За їхніми словами, наразі триває пошук правильних шляхів використання біоінженерних клітин дріжджів для масового виробництва молочних білків без залучення парнокопитних.

«Наша мета — збільшити доступний асортимент молочних продуктів для нужденних, хто немає змоги купити сир чи йогурт через їхню високу вартість. Паралельно ми провели дослідження, яке показало, що м'ясо, яйця і молочні продукти у сукупності використовують 83% сільськогосподарських угідь світу і виділяють до 58% загальних викидів парникових газів серед всієї ґлобальної продовольчої системи, істотно впливаючи на клімат. Ми хочемо це змінити, запровадивши сталу тенденцію відходу від природного молока через еколоґічні чи проблеми зі здоров'ям у тих, хто не сприймає лактозу», — коментують ситуацію ізраїльські науковці.

Ймовірно, вже за нашого життя, а сáме до кінця ХХІ століття, поїдання тваринної їжі, молочних продуктів і яєць буде оголошено етично та еколоґічно неприйнятним; за це ж і борються всілякі ґлобалісти на кшталт Марка Цукерберґа чи Джорджа Сороса, вкладаючи мільйони доларів у розробку і розповсюдження штучних харчів.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.

вибір редакції
Читайте також:
Він коштує 60 доларів — в 12 разів дорожче звичайного бургера.
29.12.2020, 19:14
Кінематична реплікація ніколи раніше не спостерігалася серед живих істот
вчора, 12:38
Саудівська Аравія не перестає дивувати світ своїми революційними проєктами та технологічними дивами
вчора, 11:33
Буде впроваджена технологія вертикального зльоту та посадки eVTOL
02 грудня, 13:08
В Україні налічується майже 10 тисяч дітей, які страждають на діабет.
02 грудня, 09:01
27 листопада 2021 року Військово-медичному управлінню Служби безпеки України (ВМУ СБУ) виповнюється 30 років.
27 листопада, 15:05