«Риба з біореактора»: вчені взялися створювати штучні морепродукти

09 червня, 09:23
«Риба з біореактора»: вчені взялися створювати штучні морепродукти
Фото: Flipboard

Збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.

До такого висновку прийшли деякі європейські вчені, котрі аґітують вирощувати рибу у пробірках, аби "нагодувати всіх нужденних", інформує видання "Forbes".

Вказану ініціативу вже підхопили різні так звані "еколоґічні стартапи" по всьому світу, зокрема у США, де є необхідні умови для виробництва морепродуктів із біореактора.

Однак при цьому ні науковці, ні борці з ґлобальним потеплінням навіть не намагаються пояснити всі "плюси" та "мінуси" від вживання ерзац риби.

Прикметно, що аквакультури (різні види морепродуктів) — справжній продовольчий резерв людства, якого вдосталь у світовому океані.

Скажімо, ферми мідій тисячами з'являються у різних країнах, адже мушля росте без всякої підгодівлі, на природних ресурсах морської води.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", сумнівна американська "курятина з пробірки" уже виходить на міжнародний ринок.

вибір редакції
Читайте також:
Україна уклала меморандуми з провідними корпораціями Катару "Baladna" і "Widam Food Company" у сфері харчової промисловості.
03 вересня, 13:14
Несприятливі погодні умови істотно вплинуть на цьогорічний врожай картоплі, якої мало і яку вродило дрібною.
02 вересня, 08:22
У 2019/2020 маркетинґовому році власники ферм із великою та малою рогатою худобою не спромоглися вийти у "плюс".
26 серпня, 12:37
Уже цього року виробники харчової продукції мають скориґувати зміст обгорток і упаковок, чітко вказавши наявність пальмової олії.
16 липня, 10:16
Через політичну і соціально-економічну кризу, викликану військовим переворотом, мільйони жителів М'янми не матимуть доступу до їжі.
15 липня, 08:02
Жнива на Полтавщині у самому розпалі; невдовзі цьогорічний врожай зернобобових культур відправлять на зберігання до сховищ.
15 липня, 07:51