«Риба з біореактора»: вчені взялися створювати штучні морепродукти

09.06.2021, 09:23
«Риба з біореактора»: вчені взялися створювати штучні морепродукти
Фото: Flipboard

Збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.

До такого висновку прийшли деякі європейські вчені, котрі аґітують вирощувати рибу у пробірках, аби "нагодувати всіх нужденних", інформує видання "Forbes".

Вказану ініціативу вже підхопили різні так звані "еколоґічні стартапи" по всьому світу, зокрема у США, де є необхідні умови для виробництва морепродуктів із біореактора.

Однак при цьому ні науковці, ні борці з ґлобальним потеплінням навіть не намагаються пояснити всі "плюси" та "мінуси" від вживання ерзац риби.

Прикметно, що аквакультури (різні види морепродуктів) — справжній продовольчий резерв людства, якого вдосталь у світовому океані.

Скажімо, ферми мідій тисячами з'являються у різних країнах, адже мушля росте без всякої підгодівлі, на природних ресурсах морської води.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", сумнівна американська "курятина з пробірки" уже виходить на міжнародний ринок.

Читайте також:
Економіка
Міністр агрополітики Віталій Коваль відреагував на здорожчання молочних продуктів, картоплі й хліба. Чиновник обмежився черговим популізмом.
08 листопада, 14:54
Економіка
Велика російська воєнна агресія, розпочата торік наприкінці лютого, суттєво вплинула на харчові звички громадян. Їсти в Украні стали менше.
03 листопада, 15:12
Економіка
Держава і підприємці мають об'єднатися задля порятунку свинарство в Україні. Спалах африканської чуми винищує худобу, впливаючи на ціни.
29 вересня, 10:36
Економіка
До кінця 2024 року світова вартість кави зросте від 20% до 30%. Причина — тривала посуха у двох країнах-експортерах, Бразилії й В'єтнамі.
27 вересня, 19:24
Життя
Сонячні батареї зайняли безліч земельних ділянок, з яким можна щороку збирати великі врожаї. Людство самознищує себе і світ.
07 липня, 19:08
Економіка
Виявилося, що вітчизняна молочна продукція має чималий попит у балканській державі. Тепер фермери повинні збільшити обсяги постачання.
30 квітня, 20:32