«Риба з біореактора»: вчені взялися створювати штучні морепродукти

09 червня, 09:23
«Риба з біореактора»: вчені взялися створювати штучні морепродукти
Фото: Flipboard

Збільшення кількості людей на планеті призводить до зменшення їжі та води, а неефективне використання ресурсів пришвидшує зміни клімату.

До такого висновку прийшли деякі європейські вчені, котрі аґітують вирощувати рибу у пробірках, аби "нагодувати всіх нужденних", інформує видання "Forbes".

Вказану ініціативу вже підхопили різні так звані "еколоґічні стартапи" по всьому світу, зокрема у США, де є необхідні умови для виробництва морепродуктів із біореактора.

Однак при цьому ні науковці, ні борці з ґлобальним потеплінням навіть не намагаються пояснити всі "плюси" та "мінуси" від вживання ерзац риби.

Прикметно, що аквакультури (різні види морепродуктів) — справжній продовольчий резерв людства, якого вдосталь у світовому океані.

Скажімо, ферми мідій тисячами з'являються у різних країнах, адже мушля росте без всякої підгодівлі, на природних ресурсах морської води.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", сумнівна американська "курятина з пробірки" уже виходить на міжнародний ринок.

Читайте також:
Вже наприкінці цього десятиліття людство стане свідком жахливих воєн за воду та їжу, оскільки рівень споживацтва продовжує зростати.
02 травня, 08:58
Вітчизняні сільгоспвиробники завершили проведення осінніх польових робіт – збиральної кампанії та сівби озимих культур під урожай 2021 року.
16.12.2020, 09:42
Українців закликали не перейматися купівельним ажіотажем навколо відсутністю круп у крамницях, особливо гречки.
24.04.2020, 11:35
Невдовзі людство, яке стикнулося зі спалахом COVID-19, опиниться перед ще більшою загрозою: серйозною нестачею продовольства.
22.04.2020, 10:55
Новозеландська та американська акторка південноафриканського походження.
вчора, 19:05
Природна окраса житлового масиву Лівобережний-3 у Дніпрі опинилася на межі зникнення через порушення гідролоґічних норм і правил.
вчора, 11:23