Монумент президента Лінкольна став жертвою ліворадикалів

ПОЛТАВА
13 жовтня, 10:23
Монумент президента Лінкольна став жертвою ліворадикалів
Фото: Real Talk Time

У середмісті Портленда штату Орегон протестувальники з руху "Антифа" знесли бронзову статую 16-го Президента США Абрагама Лінкольна.

Відповідний відеоролик із місця події, що відбулася ввечері 12 жовтня, виклали журналісти видання "SV News" у Twitter.

Свій вчинок вандали пояснили небажанням святкувати День Колумба — першовідкривача Америки, якому ліворадикали закидають "організацію масових вбивств корінного населення континенту".

На питання місцевих мешканців, яким чином колишній лідер США, котрий скасував у вересні 1862 році рабство, причетний до постаті Христофора Колумба, протестувальники не дали відповіді.

Знаково, що акт вандалізму супроводжувався погромом прилеглих до пам'ятника крамниць, поліція Портленда у ситуацію не втручалася.

Президент Дональд Трамп вже висловися щодо подій в Орегоні: «Я закликаю Федеральне бюро розслідувань негайно притягнути до відповідальності винних із-поміж ліворадикалів, зосередивши свою увагу на кримінальній діяльності руху "Антифа" на всій території США».

Читайте також:
Культурне надбання шведських поселень на березі Неви опинилося під загрозою зникнення через діяльність газового монополіста РФ.
18 листопада, 11:08
Його звати Іларіон Борисенко – навчається в Державному університеті комунікацій на 3-му курсі.
23 жовтня, 17:07
Правоохоронці розшукують порушників, які сплюндрували могилу на одному з цвинтарів Миргорода.
08 вересня, 11:03
Фінські праві оголосили Леніна "поза законом", тоді як ліві у відповідь не стидаються паплюжити могили героїв Другої світової війни.
20 серпня, 14:05
У Церкві святої Катерини на острові Лесбос, яка зазнала нападу вандалів із прилеглого табору мігрантів, поновили богослужіння.
22 червня, 10:32
Учасники ліворадикального угрупування "Антифа" спаплюжили пам'ятник 18-му французькому президенту у місті Омон на Півночі країни.
16 червня, 14:44