Москаль оприлюднив нові подробиці замаху на Шефіра

ПОЛІТИКА
28.11.2021, 16:15
Москаль оприлюднив нові подробиці замаху на Шефіра

Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі

Постановка, режисери якої не розуміються ні в криміналістиці, ні в балістиці, ні в оперативно-розшуковій діяльності. Так замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра та його водія прокоментував український генерал, колишній очільник Луганської та Закарпатської областей Геннадій Москаль у програмі «Гончаренко рулить».

На такі висновки генерала, зокрема, наштовхнули сліди куль на машині, у якій перебували водій та Шефір. За словами Геннадія  Москаля, якби злочинці й справді стріляли в авто, яке рухається, кучність відміток була б іншою.

Москаль оприлюднив нові подробиці замаху на Шефіра_1
«Це десь у лісі якісь дебіли, які нічого в цьому не розуміються, настріляли, коли машина була пуста», – зазначив Москаль.

Окрім того, абсурдними були й подальші слідчі дії, коли водолази нишпорили у ставках, правоохоронці поскопували всі городи та обходили ліс із собаками. Натомість людину, котра намагалася з’ясувати реальну картину злочину, усунули.

«Був перший заступник керівника національної поліції Коваль. Він запросив трафік мобільного, трафік йому не дали, на другий день його звільнили», – розповів ексочільник Закарпаття.

Геннадій Москаль також зауважив, що поранений водій є охоронцем та водієм Ані Лорак. Тобто він не депутат і не посадова особа, але, з якихось причин, його із вогнепальним пораненням повезли у Феофанію, а мали б доправити до найближчої ургентної лікарні, де медики цілодобово готові надавати кваліфіковану допомогу таким недужим. Крім того, жодних інтерв'ю потерпілий і досі не давав.

«Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі», – підсумував політик.

На думку Геннадія Москаля, інсценізувати замах на когось зі свого оточення Зеленському було необхідно, щоб мати привід збільшити власну охорону. За кількістю секюріті Віктор Янукович просто «дитя» та «піонер», порівняно із нинішнім президентом, упевнений Москаль.

Саме про це Останній Бастіон говорив з самого початку цієї клоунади.

Нагадаємо що, 22 вересня біля села Лісники Києво-Святошинського району "стріляли" по автомобілю першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра. В результаті "замаху" поранено водія, сам Сергій Шефір не постраждав.

Дуже схоже, що «замах» готувався давно і був заздалегідь винагороджений.

Читайте також:
Політика
Тому те, що його досі немає в Україні – це справжня катастрофа для вітчизняної освітньої системи, особливо під час війни.
05 серпня, 17:34
Опінії
Вітчизняні спеціальні служби потребують цілковитого реформування, а не показової для західних партнерів ротації калік-корупціонерів.
20 липня, 08:18
Опінії
Скільки має загинути бійців "Азова", щоби тактична група у складі Збройних Сил України почала отримувати бойові виплати?..
14 липня, 19:23
Опінії
Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!
02 липня, 18:22
Опінії
Чиновники-корупціонери з можновладцями вирішили скористатися війною, аби "позазахищати" чергові дисертації з права. O tempora, o mores.
14 червня, 18:12
Політика
Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.
01 червня, 20:35