Москаль оприлюднив нові подробиці замаху на Шефіра

ПОЛІТИКА
28.11.2021, 16:15
Москаль оприлюднив нові подробиці замаху на Шефіра

Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі

Постановка, режисери якої не розуміються ні в криміналістиці, ні в балістиці, ні в оперативно-розшуковій діяльності. Так замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра та його водія прокоментував український генерал, колишній очільник Луганської та Закарпатської областей Геннадій Москаль у програмі «Гончаренко рулить».

На такі висновки генерала, зокрема, наштовхнули сліди куль на машині, у якій перебували водій та Шефір. За словами Геннадія  Москаля, якби злочинці й справді стріляли в авто, яке рухається, кучність відміток була б іншою.

Москаль оприлюднив нові подробиці замаху на Шефіра_1
«Це десь у лісі якісь дебіли, які нічого в цьому не розуміються, настріляли, коли машина була пуста», – зазначив Москаль.

Окрім того, абсурдними були й подальші слідчі дії, коли водолази нишпорили у ставках, правоохоронці поскопували всі городи та обходили ліс із собаками. Натомість людину, котра намагалася з’ясувати реальну картину злочину, усунули.

«Був перший заступник керівника національної поліції Коваль. Він запросив трафік мобільного, трафік йому не дали, на другий день його звільнили», – розповів ексочільник Закарпаття.

Геннадій Москаль також зауважив, що поранений водій є охоронцем та водієм Ані Лорак. Тобто він не депутат і не посадова особа, але, з якихось причин, його із вогнепальним пораненням повезли у Феофанію, а мали б доправити до найближчої ургентної лікарні, де медики цілодобово готові надавати кваліфіковану допомогу таким недужим. Крім того, жодних інтерв'ю потерпілий і досі не давав.

«Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі», – підсумував політик.

На думку Геннадія Москаля, інсценізувати замах на когось зі свого оточення Зеленському було необхідно, щоб мати привід збільшити власну охорону. За кількістю секюріті Віктор Янукович просто «дитя» та «піонер», порівняно із нинішнім президентом, упевнений Москаль.

Саме про це Останній Бастіон говорив з самого початку цієї клоунади.

Нагадаємо що, 22 вересня біля села Лісники Києво-Святошинського району "стріляли" по автомобілю першого помічника Володимира Зеленського Сергія Шефіра. В результаті "замаху" поранено водія, сам Сергій Шефір не постраждав.

Дуже схоже, що «замах» готувався давно і був заздалегідь винагороджений.

Читайте також:
Склалася неприємна, а насправді - ганебна ситуація для міжнародного престижу країни
14:13
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15
Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.
24.11.2021, 13:39
Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.
18.11.2021, 11:44
Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю... і відразу ж збрехав.
17.11.2021, 09:43
Незважаючи на передвиборчу обіцянку Зеленського скасувати заставу корупціонерам
16.11.2021, 08:58