Московські попи досі пропагують «русскій мір» фронтовикам ЗСУ

ВІЙНА
09 травня, 20:36
Московські попи досі пропагують «русскій мір» фронтовикам ЗСУ
Фото: Facebook

Ворожі чорти у рясах дивним чином здійснюють капеланську службу у складі Сил оборони України. Таким робом вони ширять пропаганду Кремля.

Красномовним доказом слугує фотозвіт Дніпропетровської єпархії самозваної «Української Православної Церкви» (Московського патріархату). Ці агенти РПЦ-ФСБ днями навідалися до фронтовиків 151-ї Окремої механізованої бригади.

Навіть той факт, що московським попам заборонено у служінні в українському війську, не завадив їм опинитися на передових позиціях наших захисників у Запорізькій області. Командування зазначеної бригади відмовилося коментувати випадок, посилаючись на потребу воїнів-вірян у Великодній літургії.

Можливо, деяким військовослужбовцям Збройних Сил України у штабах на 11-му році російської агресії не доходить, що «УПЦ МП» — неприхований рупор «русскаго міра» (ворожої українофобської пропаганди — прим. ред.) у поточній ідеологічній війні. Невже бракує капеланів з інших Церков?

У той час, коли ворожий патріарх Кірілл називає вбивство українців «священною війною», коли частина цих чортів у рясах зустрічала, зустрічає й зустрічатимуть московитські війська із хлібом та сіллю, українські захисники дозволяють попам освячувати на передовій паски. Командування має з'ясувати всі обставини події.

Натомість медіаагенція «Останній Бастіон» звертає увагу читачів на те, як російські безбожники у рясах мають зброю для відстрілу українців. В Україні під виглядом православних попів давно діє ворожа розвідувально-диверсійна мережа.

Московські попи досі пропагують «русскій мір» фронтовикам ЗСУ_1
Читайте також:
Полтава
Заслані Москвою чорти у рясах ні на мить не припиняють задурювати українців пропагандою. Напередодні попи організували шабаш.
21 травня, 21:42
Політика
У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.
12 квітня, 21:45
Опінії
Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.
03 квітня, 13:47
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10