Московський кабанчик давно переспів, його слід розтинати

Опінії
24 березня, 10:24
Московський кабанчик давно переспів, його слід розтинати
Фото: Facebook

Потрібна підтримка антиімперських національних і демократичних рухів у середині РФ. На жаль, цього багато хто досі ніяк не може зрозуміти.

Український науковець, публіцист, дослідник історії визвольного руху

«Росію неможливо завоювати, отже її неможливо перемогти», — теза, яку постійно повторюють наші східні сусіди. При цьому покликаються до історії, згадуючи про фіаско Наполеона чи Гітлера.

Насправді ж погодитися можна лише з першою із цих тез — росія, чи пак московія, справді надто велика, щоб її окупувати. Але якщо зрозуміти, що друга з цих тез необов'язково має випливати з першої, стає зрозуміло: перемогти можна.

Проте роблячи ставку не на зовнішнє завоювання, а на внутрішнє її перевлаштування. Тому перемога України та всього вільного світу над росією можлива лише як перемога поневолених нею народів над імперським центром.

На останок для тих, хто пропускав уроки історії: Наполеон не зміг завоювати Російську імперію, а Гітлер СССР з об'єктивних (перш за все природно-географічних і демографічних) причин. Росія — не перша, але певно остання імперія, яка доживає свого віку, бо не спроможна самотужки вести війну, котру і розпалила, доведено перемогою Японії та Портсмутською угодою 1905 року.

Читайте також:
Політика
Поки на полі бою від Куп'янська до Кінбурна вирішується доля України, дезінтеграцію ресурсної федерації московії просувають у Балтії.
08 квітня, 14:56
Політика
10 років поспіль влада у Києві свідомо ігнорує вагомий фактор у війні проти РФ. Не всі жителі країни-окупанта підтримують кривавий конфлікт.
05 квітня, 13:45
Політика
Україна визнає право інгуського народу на самовизначення та створення незалежної суверенної національної держави
23 лютого, 15:11
Політика
Києву вкрай важливо відкрити другий фронт проти агресора. І цим фронтом цілком можуть стати уярмлені корінні народи майбутньої постросії.
14 лютого, 08:25
Війна
Протестувальники підтримують місцевого активіста, якого судять за вказівкою голови республіки. Він закликав росіян «поїхати у свою Рязань».
15 січня, 18:30
Політика
Ґауляйтери суб'єктів ресурсної федерації цілком серйозно побоюються народного гніву. Фрагментація і дезінтеграція РФ стають ближчими.
07 січня, 15:39