Москва готує на Донбасі нові провокації

ВІЙНА
21 лютого, 10:07
Москва готує на Донбасі нові провокації
Фото: google

Агресори в цьому мають величезний досвід набутий роками

Пропагандисти російсько-окупаційних військ готують чергові провокації з обстрілами населених пунктів на тимчасово окупованій території Донецької області.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба оперативно-тактичного угруповання "Схід".

За даними розвідки, "головний спеціаліст міністерства інформації" терористичної організації ДНР Олександр Гриценко особисто поставив завдання знімальним групам пропагандистів зняти наслідки обстрілу, нібито скоєного українськими силами.

Він дав чіткі вказівки, щоб місцеві жителі, коментуючи обстріли, говорили, що вони чули звуки безпілотника, тобто звинувачували українських військовослужбовців у тому, що вони скидають вибухові пристрої на будинки цивільного населення за допомогою БПЛА.

В угрупованні "Схід" кажуть, що мета таких дій полягає у демонізації українських військових та виправданні власних військових злочинів.

"Тому ні для кого не буде здивуванням, якщо незабаром на пропагандистських ресурсах з'являться чергові поставні репортажі про міфічні українські ДРГ та безпілотники", – сказано в повідомленні.

Угруповання "Схід" офіційно заявило, що українські військовослужбовці не мають жодного відношення до обстрілу Докучаєвська, Стили, Старомихайлівки, Саханки, Ленінського, Пікуз чи інших населених пунктів.

Читайте також:
Світ
Недавній візит "вождя багатонаціоналів" до Середньої Азії продемонстрував надважливість регіону для московії. Це її м'яка околиця.
03 липня, 21:45
Світ
Краще б голова федерального уряду Німеччини тиснув на ресурсну федерацію задля виведення її окупантів з України та повернення Кьоніґсберґу.
01 липня, 09:08
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18