МЗС Туреччини не помітило геноциду уйґурів в окупованому китайцями Східному Туркестані

СВІТ
09 червня, 15:12
МЗС Туреччини не помітило геноциду уйґурів в окупованому китайцями Східному Туркестані
Фото: Anadolu Ajansı

Голову турецької дипломатії Гакана Фідана однопартійці Сі Цзіньпіна знайомили з акторами. Пекін сподівається на короткозорість Анкари.

Відповідні кадри із загарбаних у 1950-х роках китайськими комуністами міст Урумчі та Кашґару виклав сам міністр закордонних справ Туреччини. Гакан Фідан не помітив терору чи репресій проти уйґурів та інших тюркських народів КНР, бо йому їх не показали.

Натомість чиновники Комуністичної партії Китаю продемонстрували заїжджому емісару Реджепа Тайїпа Ердогана гробницю Юсуфа Хаса Наджіба та мечеть Ийдгах, яку позбавили звичних ісламських символів. На це звернули увагу турецькі журналісти, але не міністр Фідан.

Також посіпаки товариша Сі нагодували очільника МЗС Туреччини місцевими стравами, які для них «люб'язно» приготували завезені зі Сходу маньчжури, вдягнені у традиційний уйґурський одяг. Фідан подякував китайцям за «хліб і видовища», не сказавши ні слова критики.

Опріч того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», комуністичний режим під проводом диктатора Сі Цзіньпіна без зупину репресує мусульман. Їхні культові споруди зачищаються від ісламу.

Читайте також:
Політика
Позивачем виступають кілька державних органів РФ. З одного боку — прокурори й слідчі, а з іншого — карельський ґауляйтер Артур Парфьончіков.
вчора, 08:26
Політика
У разі, якщо адміністратори Facebook чи Instagram помітять мову ворожнечі щодо євреїв, користувачів каратимуть. Штрафами не обмежаться.
12 липня, 08:28
Опінії
Головні ненависниці, які знущалися з людей за ознаками віку, статі, фізіології, дикції, стали нити. Мовляв, їх цькують «войовничі гієни».
10 липня, 07:11
Політика
Одіозний українофоб Геннадій Труханов знову розщедрився на скандал. Міського голову турбує зростання ненависті до всього російського.
09 липня, 21:43
Політика
Чинний угорський прем'єр-міністр уміло спекулює історичними подіями. Ба більше: він маніпулює фактами заради утримання у руках влади.
05 липня, 21:43
Політика
Однопартійці Анґели Меркель повернулися до пацифістської риторики. Мовляв, Київ має берегти людей, домовившись про кінець війни із Москвою.
27 червня, 14:55