На Аскольдовій могилі вшанують пам'ять Дмитра Коцюбайла

ВІЙНА
06.08.2023, 19:25
На Аскольдовій могилі вшанують пам'ять Дмитра Коцюбайла
Фото: Facebook

Прижиттєвий Герой України, Народний Герой України, видатний командир добровольців підрозділу "Вовки Да Вінчі" поліг 5 місяців тому.

З нагоди трагічних роковин у середмісті Києва відбудуться пам'ятні заходи, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на громадсько-політичну діячку і волонтерку Оксану Корчинську.

Всіх небайдужих громадян запрошують прийти у понеділок, 7 серпня, до столичного некрополя захисників Батьківщини, розташованого між Дніпровським узвозом, вулицею Івана Мазепи та Маріїнським парком.

«Хочеться багато написати про легендарного Командира Дмитра Коцюбайла, але спогади викликають несамовитий біль... Кияни та гості столиці, вшануйте завтра – 7 серпня на Аскольдовій могилі пам'ять друга "Да Вінчі". Українці, розповідайте дітям та онукам про Легендарних українських Героїв, адже це вкрай важливо для майбутніх поколінь країни», – повідомила Оксана Корчинська.

Своєю чергою, наша редакція закликає українців пам'ятати подвиги незламного захисника Дмитра Коцюбайла, яким ми пишаємося, хоч біль від його втрати не вщухає.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що 12-13 серпня у Ківерцях на Київщині відбудеться знаменна спортивно-благодійна подія для тилової України.

Читайте також:
Полтава
Воїн поліг смертю хоробрих 1 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Богданівка на Донеччині. Тиждень не дожив до свого 51-річчя.
01 травня, 06:10
Світ
Ракетний удар по місцевості, де перебував чеченський лідер, завдано тієї миті, коли він розмовляв супутниковим телефоном із Москвою...
21 квітня, 14:00
Полтава
Незламний воїн поліг смертю хоробрих торік 20 липня, виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку. Тепер його Чин увічнено у граніті.
17 квітня, 19:06
Позиція
Рівно рік тому 25 березня на Донеччині поліг смертю хоробрих наш земляк. Олександр Федорченко здобув вічне життя в бою проти московитів.
25 березня, 08:27
Війна
Хлопець з Луганщини став одним із найкращих пілотів Су-25, взірцем — для своїх, жахом — для окупантів
13 лютого, 09:55
Війна
Якщо зважився стати на шлях боротьби — нахабно перемагай! Так гордо кажуть наші захисники, які 10-й рік поспіль б'ють росіян на передовій.
08 лютого, 19:16