На Аскольдовій могилі вшанують пам'ять Дмитра Коцюбайла

ВІЙНА
06.08.2023, 19:25
На Аскольдовій могилі вшанують пам'ять Дмитра Коцюбайла
Фото: Facebook

Прижиттєвий Герой України, Народний Герой України, видатний командир добровольців підрозділу "Вовки Да Вінчі" поліг 5 місяців тому.

З нагоди трагічних роковин у середмісті Києва відбудуться пам'ятні заходи, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на громадсько-політичну діячку і волонтерку Оксану Корчинську.

Всіх небайдужих громадян запрошують прийти у понеділок, 7 серпня, до столичного некрополя захисників Батьківщини, розташованого між Дніпровським узвозом, вулицею Івана Мазепи та Маріїнським парком.

«Хочеться багато написати про легендарного Командира Дмитра Коцюбайла, але спогади викликають несамовитий біль... Кияни та гості столиці, вшануйте завтра – 7 серпня на Аскольдовій могилі пам'ять друга "Да Вінчі". Українці, розповідайте дітям та онукам про Легендарних українських Героїв, адже це вкрай важливо для майбутніх поколінь країни», – повідомила Оксана Корчинська.

Своєю чергою, наша редакція закликає українців пам'ятати подвиги незламного захисника Дмитра Коцюбайла, яким ми пишаємося, хоч біль від його втрати не вщухає.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що 12-13 серпня у Ківерцях на Київщині відбудеться знаменна спортивно-благодійна подія для тилової України.

Читайте також:
Історія
Андрій «Татарин» Жованик: героїзм, що надихає майбутні покоління.
09 вересня, 18:21
Війна
28 серпня у Кропивницькому попрощалися із загиблим пілотом винищувача МіГ-29, майором Сергієм Бондарем.
28 серпня, 12:58
Опінії
Ритуал для героїв: чому фура із загиблими — це більше ніж цифри!
28 серпня, 11:07
Війна
У жінки залишилися двоє доньок та чоловік-танкіст.
19 серпня, 11:16
Некролог
19 серпня 2014 під час визвольної операції на Донеччині у бою за місто Іловайськ смертю хоробрих поліг вірний син України з діаспори.
19 серпня, 10:47
Війна
Герой загинув 5 червня 2022 року під час виконання бойового завдання на запорізькому напрямку.
08 липня, 18:25