Говоріть про українських солдатів!

Опінії
01.08.2023, 20:19
Говоріть про українських солдатів!
Фото: Ірина Драгущак

Українську молодь відвертають від Героїв Нації медіашлаком. Маємо виправити цю ситуацію заради пам'яті про наших полеглих захисників.

Військовий кореспондент

Побачив недавно новину про опитування нашої молоді. І виявилося, що вони не знають майже нікого з українських воїнів, хто був би для них прикладом для наслідування.

Привіт, колишньому міністру освіти – Шкарлету і системі освіти! Привіт, колишньому міністру культури – Ткаченку! Привіт, так званому "марафону"!

Суспільство і молоде покоління знає, хто такий Арестович, Поворознюк, пес Патрон, Кім та інший політичний непотріб. Але справжніх Героїв, які є сучасними богатирями, лицарями, козаками – назвати не можуть.

Тут виникає запитання і одночасно відповідь на нього – люди не знають своєї армії, вони її бояться, як наслідок – сотні тисяч молодих юнаків, втікають від захисту своєї Батьківщини. Молоді, здорові, сильні, які б могли пройти підготовку і знищувати російських окупантів – не довіряють армії, а це величезна проблема.

На світлині вище – Герої України: Дмитро Коцюбайло "Да Вінчі" і Тарас Бобанич "Хаммер"! Ці хлопці – фантастичні воїни, вони таке витворяли на фронті, що режисеру Спілберґу і не снилося.

Але в нас не має фільмів про Дмитра – молодого вовка, який вів свою зграю у бій. Ми не маємо фільмів про Тараса, який крутіший за будь яких "монгерштернів, монатіків" та інший зброд...

Нашу армію люблять і пишаються нею в Європі, США, Канаді, проте чомусь в Україні, ми не знаємо своїх Героїв в обличчя.

Хочете, я вам розкажу про комбата батальйону "К2" – Кирила Вереса. Його хлопці таке витворяють на фронті, що фільм  – "трансформери", буде просто тінню на фоні реальних персонажів.

Давайте, я вам розкажу про дівчат-медиків: Ярина Чорногуз, Марія Ковалик... Їхня історія просто неймовірна і вони крутіші за вашу "барбі"!

Я вам розкажу про 20-го танкіста Вадима, який їздить на танку і знищує російських окупантів. Розкажу про молодого хлопця з Волині, який літає в небі дронами і блискавкою злітає на голови агресора.

Давайте, я вам розкажу про "Адама", "Санту", "Старого", "Лівшу", "Кубу", "Гонту", "Бісмарка", хлопців з Києва, які були фанами "Динамо", а тепер знищують ворога на фронті. Друзі, а наші пілоти, які літають на бомбардувальниках, винищувачах, я знаю цих привидів неба...

У мене є історії про режисерів, молодих акторів, юристів, письменників і вони вселяють довіру в голови українських людей, але дайте мені їх показати. Давайте, будемо розповідати про них на всіх уроках, на телебаченні, кафе, університетах і тоді – ми переможемо.

Інакше, наша країна і ваші діти, внуки, ще довго будуть в пітьмі.
Читайте також:
Полтава
Кадровий голод і демографічна криза негативно впливають на стан справ в Україні. Нашу націю продажна Зе-банда прирекла на скніння.
09 липня, 06:01
Полтава
Полтавські «зелені ямщики» досі не взяли під опіку жоден фронтовий підрозділ. Однак «освоювати» міський бюджет вони завжди ладні першими.
02 липня, 06:02
Політика
У роз'єднанні нашого суспільства, у розхитуванні крихкої ситуації в Україні зацікавлений ворог. При чому, як зовнішній, так і внутрішній.
11 червня, 13:44
Опінії
Завдання зовнішнього і внутрішнього ворога — поляризація українців. Не перший раз за минулі сотні років нас послаблюють внутрішні чвари...
04 червня, 13:36
Війна
Військово-політичному керівництву України необхідно негайно переглянути мобілізаційну політику. Подальше зволікання рівноцінне поразці.
03 червня, 07:18
Полтава
Поки «зелені ямщики» з обласного центру продовжують обіцяти допомагати фронтовикам, в інших громадах слова перетворюють на справи.
26 травня, 08:48