Говоріть про українських солдатів!

Опінії
01 серпня, 20:19
Говоріть про українських солдатів!
Фото: Ірина Драгущак

Українську молодь відвертають від Героїв Нації медіашлаком. Маємо виправити цю ситуацію заради пам'яті про наших полеглих захисників.

Військовий кореспондент

Побачив недавно новину про опитування нашої молоді. І виявилося, що вони не знають майже нікого з українських воїнів, хто був би для них прикладом для наслідування.

Привіт, колишньому міністру освіти – Шкарлету і системі освіти! Привіт, колишньому міністру культури – Ткаченку! Привіт, так званому "марафону"!

Суспільство і молоде покоління знає, хто такий Арестович, Поворознюк, пес Патрон, Кім та інший політичний непотріб. Але справжніх Героїв, які є сучасними богатирями, лицарями, козаками – назвати не можуть.

Тут виникає запитання і одночасно відповідь на нього – люди не знають своєї армії, вони її бояться, як наслідок – сотні тисяч молодих юнаків, втікають від захисту своєї Батьківщини. Молоді, здорові, сильні, які б могли пройти підготовку і знищувати російських окупантів – не довіряють армії, а це величезна проблема.

На світлині вище – Герої України: Дмитро Коцюбайло "Да Вінчі" і Тарас Бобанич "Хаммер"! Ці хлопці – фантастичні воїни, вони таке витворяли на фронті, що режисеру Спілберґу і не снилося.

Але в нас не має фільмів про Дмитра – молодого вовка, який вів свою зграю у бій. Ми не маємо фільмів про Тараса, який крутіший за будь яких "монгерштернів, монатіків" та інший зброд...

Нашу армію люблять і пишаються нею в Європі, США, Канаді, проте чомусь в Україні, ми не знаємо своїх Героїв в обличчя.

Хочете, я вам розкажу про комбата батальйону "К2" – Кирила Вереса. Його хлопці таке витворяють на фронті, що фільм  – "трансформери", буде просто тінню на фоні реальних персонажів.

Давайте, я вам розкажу про дівчат-медиків: Ярина Чорногуз, Марія Ковалик... Їхня історія просто неймовірна і вони крутіші за вашу "барбі"!

Я вам розкажу про 20-го танкіста Вадима, який їздить на танку і знищує російських окупантів. Розкажу про молодого хлопця з Волині, який літає в небі дронами і блискавкою злітає на голови агресора.

Давайте, я вам розкажу про "Адама", "Санту", "Старого", "Лівшу", "Кубу", "Гонту", "Бісмарка", хлопців з Києва, які були фанами "Динамо", а тепер знищують ворога на фронті. Друзі, а наші пілоти, які літають на бомбардувальниках, винищувачах, я знаю цих привидів неба...

У мене є історії про режисерів, молодих акторів, юристів, письменників і вони вселяють довіру в голови українських людей, але дайте мені їх показати. Давайте, будемо розповідати про них на всіх уроках, на телебаченні, кафе, університетах і тоді – ми переможемо.

Інакше, наша країна і ваші діти, внуки, ще довго будуть в пітьмі.
Читайте також:
Опінії
Проте тільки національно свідомі воїни, які знають ціну життя, й не позбавлені інтелектуальних здібностей, здатні змінити державу на краще.
17 вересня, 20:52
Блоги
Анархія не притаманна українцям, навіть попри таке явище, як Махновщина. Бо, що було, – загуло і нині час мурувати нову українську державу.
31 серпня, 16:49
Полтава
Зе-влада паразитує на війні та, що найгірше, кидає у топку найголовніший і невідновлювальний ресурс, який має Україна – людей!
17 серпня, 20:50
Блоги
Всі наші зміни мають бути лише у контексті невідворотного набуття членства у НАТО та ЄС. І не треба вважати, що це неможливо...
09 серпня, 16:00
Опінії
Хочемо дорости до "великої політики" – мусимо навчитися спокійно і твердо декларувати свої національні інтереси. Третього не дано!
06 серпня, 20:06
Опінії
Коли закінчиться війна, більшість продовжить займатися тим, чим і займалася. Хто крав – крастиме, а того, хто здавав – візьмуть у поліцію.
02 серпня, 16:52