На думку МЗС України наслідки зміни клімату якось впливають на гендер і права жінок

СВІТ
09.02.2021, 20:31
На думку МЗС України наслідки зміни клімату якось впливають на гендер і права жінок
Фото: Фейсбук

Зазвичай мета подібних заяв — показати, що суспільство погане і накреслити вектор нібито потрібних змін.

Україна повністю визнає той факт, що наслідки зміни клімату впливають на гендерний фактор і є загальним викликом для всіх держав.

Про це повідомляє МЗС України посилаючись на слова першого заступника міністра МЗС України Еміне Джапарової, яка взяла участь у тематичному заході в ООН щодо змін клімату та захисту прав жінок.

На її думку, ні Україна, ні будь-яка інша держава не можуть стояти осторонь і спостерігати за цим явищем.

Ключовими питаннями виступу міністра закордонних справ України було питання як Україна протидіятиме змінам клімату та їхньому негативного впливу на реалізацію жінками своїх прав та свобод.

Своєю чергою ми, звісно, погоджуємося, що екологічні питання для людства є одними з ключових і є загальним викликом для людства і для репродуктивного здоров'я жінок зокрема. 

Але вкрай важко зрозуміти до чого тут гендер у тому розумінні, яке застосовують його ВООЗ та ООН? І як саме зміна клімату негативно впливає на права жінок?

Нагадаємо, як відзначають українці науковці, які стоять на позиції традиційних, українських цінностей, мета подібних тематичних заходів ООН — показати, що суспільство погане і накреслити вектор нібито потрібних змін.

А зміни мають відбуватися через ширші інформаційні кампанії, а також систему освіту, де хлопчиків намагатимуться виховувати без “надмірної маскулінності”, а дівчаток берегтимуть від “віктимності”, під якою, щоправда, розумітиметься просто жіночність.

Тож очевидно, що сьогодні війна іде не лише на сході країни і не лише з імперською Росією. Сьогодні відбувається ще й масштабна ідеологічна диверсія з боку деяких західних політико-економічних центрів. Результати якої можуть дорого коштувати українцям.

Як приклад, емансипація та зрівняння у правах жінки з чоловіком відбулося ще у Радянському Союзі.

Ми всі чудово пам’ятаємо трактористку Пашу Ангєліну, космонавтку Валентину Терешкову, а також десятки тисяч жінок-кранівниць, шпалоукладниць, зварювальниць та монтажниць-висотників. Невже цього не достатньо? Виявляється, ні. 

На думку МЗС України наслідки зміни клімату якось впливають на гендер і права жінок_1

Паша Ангєліна

Теперішнім феміністкам йдеться про те, аби жінку перетворити на безособову істоту, гвинтик ліберальної знеособленої бюрократичної машини. І якими б гарними фразами про інтереси жінки не прикривалися всі ці численні організації, суті це не міняє.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Проблема є не такою простою, як може здаватися.
11.03.2020, 10:43
Світ
За час агресії російські війська вбили 255 тисяч чеченців, зокрема й 42 000 дітей.
09:28
Світ
Австралійський есмінець HMAS Brisbane випробував американську крилату ракету Tomahawk.
вчора, 16:43
Світ
Порушуючи всі угоди, укладені Тель-Авівом і Рамаллою, сіоністи відбирають землю у затероризованого народу. Міжнародна спільнота спостерігає.
вчора, 12:39
Світ
Найбільшою кількістю об'єктів нерухомості володіють двоюрідний брат Асада – Хафіз Махлуф – або підконтрольні йому компанії.
09 грудня, 16:05
Світ
Після падіння режим Асада навколо подій у Сирії продовжує розкручуватися різного роду конспірологічні версії та теорії.
09 грудня, 10:04