На думку МЗС України наслідки зміни клімату якось впливають на гендер і права жінок

СВІТ
09.02.2021, 20:31
На думку МЗС України наслідки зміни клімату якось впливають на гендер і права жінок
Фото: Фейсбук

Зазвичай мета подібних заяв — показати, що суспільство погане і накреслити вектор нібито потрібних змін.

Україна повністю визнає той факт, що наслідки зміни клімату впливають на гендерний фактор і є загальним викликом для всіх держав.

Про це повідомляє МЗС України посилаючись на слова першого заступника міністра МЗС України Еміне Джапарової, яка взяла участь у тематичному заході в ООН щодо змін клімату та захисту прав жінок.

На її думку, ні Україна, ні будь-яка інша держава не можуть стояти осторонь і спостерігати за цим явищем.

Ключовими питаннями виступу міністра закордонних справ України було питання як Україна протидіятиме змінам клімату та їхньому негативного впливу на реалізацію жінками своїх прав та свобод.

Своєю чергою ми, звісно, погоджуємося, що екологічні питання для людства є одними з ключових і є загальним викликом для людства і для репродуктивного здоров'я жінок зокрема. 

Але вкрай важко зрозуміти до чого тут гендер у тому розумінні, яке застосовують його ВООЗ та ООН? І як саме зміна клімату негативно впливає на права жінок?

Нагадаємо, як відзначають українці науковці, які стоять на позиції традиційних, українських цінностей, мета подібних тематичних заходів ООН — показати, що суспільство погане і накреслити вектор нібито потрібних змін.

А зміни мають відбуватися через ширші інформаційні кампанії, а також систему освіту, де хлопчиків намагатимуться виховувати без “надмірної маскулінності”, а дівчаток берегтимуть від “віктимності”, під якою, щоправда, розумітиметься просто жіночність.

Тож очевидно, що сьогодні війна іде не лише на сході країни і не лише з імперською Росією. Сьогодні відбувається ще й масштабна ідеологічна диверсія з боку деяких західних політико-економічних центрів. Результати якої можуть дорого коштувати українцям.

Як приклад, емансипація та зрівняння у правах жінки з чоловіком відбулося ще у Радянському Союзі.

Ми всі чудово пам’ятаємо трактористку Пашу Ангєліну, космонавтку Валентину Терешкову, а також десятки тисяч жінок-кранівниць, шпалоукладниць, зварювальниць та монтажниць-висотників. Невже цього не достатньо? Виявляється, ні. 

На думку МЗС України наслідки зміни клімату якось впливають на гендер і права жінок_1

Паша Ангєліна

Теперішнім феміністкам йдеться про те, аби жінку перетворити на безособову істоту, гвинтик ліберальної знеособленої бюрократичної машини. І якими б гарними фразами про інтереси жінки не прикривалися всі ці численні організації, суті це не міняє.

Читайте також:
Опінії
Проблема є не такою простою, як може здаватися.
11.03.2020, 10:43
Світ
Ексрадник 45-го президента США з питань національної безпеки вважає позірними гасла висуванця від республіканців посприяти миру в Європі.
вчора, 21:45
Світ
Він вимагає заборонити ізраїльський прапор і гімн на Іграх, «як це робиться з росією»: «настав час покінчити з подвійними стандартами».
вчора, 17:19
Світ
Бомбардувальники B-52 Stratofortress вже прибули до Румунії
вчора, 16:03
Світ
Зброя під назвою «Block-I» покликана ефективно знищувати невеликі ворожі цілі у повітрі. Лише питання часу, коли побачимо її на панцерниках.
21 липня, 15:12
Світ
Зовсім не голлівудські пристрасті розігріють республіканці й демократи на берегах Потомаку. Так можна викликати справжній всенародний вибух.
21 липня, 10:26