Світом правлять підараси.

Опінії
13.10.2020, 15:31
Світом правлять підараси.
Фото: Ютуб

Україні теж «несуть свободу» бути худобою: права людини-манкурта, права тварин, содомітів, педофілів та паради геїв і одностатеві шлюби...

Журналіст

Акцію з показу 140-метрового веселкового прапора ЛГБТ на фасаді  ТРЦ «Гулівер» було розпочато саме в той день, коли прощалися у Харкові з курсантами та офіцерами, які загинули в авіакатастрофі під Чугуєвом… 

Тож важко не погодитися з хлопцями,  які відразу виступили проти таких показів. Серед яких, до слова, було багато наших військових – героїв російсько-української війни.  

Вони й зробили цікаве спостереження: за сім років війни, ніхто не бачив  на «Гулівері» жодного натяку на скорботу чи вшанування пам'яті українських воїнів, які загинули під час цієї  війни, втім стурбувалися чиєюсь орієнтацією.

Світом правлять підараси._1

Так в ТРЦ «Гулівер» розпочали пропаганду абсолютно несумісних з мораллю, ворожих українському суспільству, антиродинних «цінностей». Які до того ж суперечать здоровому глузду та людській природі. 

Втім, як відомо, представники патріотичних організацій змогли знайти слова, щоб  нагадати горе-бізнесменам, що орієнтація аж ніяк не важливіша за людське життя і змусили припинити неподобство.

На що збоченці зреагували доволі промовисто, заявивши, що вони «розгнівані та люті», «бо невелика групка «ксенофобів» думає, що  може впливати на свободу їх самовираження»…
 
Пі@араси планували протягом тижня на фасаді найбільшого в країні ТРЦ транслювати  прапор ЛГБТ-спільноти, зі слоганом цьогорічного «Прайд Місяця»: «Бути різними добре разом!».

Так збоченці, економлячи вкрадені у своїх партнерів-грантодавців гроші, планували прорекламувати свій спосіб життя.

Але що таке свобода самовираження в їх розумінні? І що то – бути разом… На ці питання можна відповісти відвідавши деякі країни Європи, де ліберальні цінності «перемагають»….

 Якщо коротко, то там панує постмодернізм, нічим не обмежена свобода бути худобою, свобода пересування – африканців та азіатів у Європу, а європейців – на той світ, права людини-манкурта, права тварин і содомітів, паради геїв, одностатеві шлюби та педофіли... Які вже теж, до речі, починають нагадувати «про свої права».

ЗМІ неодноразово інформували про уроки толерантності в деяких дитячих садочках Німеччини, де звичайним є явище, коли до групи дітей приходить пара-тройка хворих на СНІД гомосексуалістів, щоб розповісти про толерантність та що «Бути різними добре разом».

Світом правлять підараси._3

Цю анкету з Берлінського навчального закладу ми отримали з власних джерел. Батьків просять заповнити графу щодо статі дитини, пропонуючи відразу чотири так звані гендери.

Ілюстрацією цього явища може слугувати також один з матеріалів видання The Daily Mirror, на шпальтах якого розповідається про підстаркуватого дендрофіла (це люди, які мають сексуальний потяг до дерев-ред). 

Дендрофіл шокував сусідів тим, що «злягався» з кущем господарів просто на їхньому подвір'ї, і попри всі спроби відірвати того від куща тримався намертво та вперто «робив свою справу».

Або ж згадаймо про зірвані збоченцями-дегенератами богослужіння в традиційних американських церквах. Бо вони (богослужіння) їм не подобаються. Були випадки, коли збоченці безкарно виливали в храмах своє блювотиння…не відповідаючи жодним чином за це перед законом.

Натомість нещодавно у США до 15 років в'язниці засудили чоловіка, який викрав прапор ЛГБТ з так званої «церкви» англіканців, (яка як раз подобається збоченцям, бо підтримує їх-ред) та спалив його біля стрип-клубу.

…Ще років десять тому збоченці несміливо вішали в Києві розтяжки з текстом «Права меншин – права людини», переконуючи один одного, що вони таки люди. Або проводили так звані дні мовчання: заклеюючи собі роти пластиром…. Але тепер вони вже, бачимо, «розгнівані та люті». 

І вони кажуть, що «мститимуть» та «виливатимуть свою лють», звісно, робитимуть це у дивний спосіб: показуючи усім, що вони є – та виходитимуть на вулиці міст.  

За щось «мститимуть» і культурній столиці України, місту козацької слави – Полтаві, де теж, за підтримки гей-лобі у ВР, невдовзі планують провести  традиційний для них гей-парад. Під час якого розфарбовані чоловіки та мужеподібні жінки «демонструватимуть любов та пристрасть щодо людей своєї статі… 

Тим самим намагаючись нав'язувати свої протиприродні погляди суспільству.

Світом правлять підараси._5

Невдовзі вони прийдуть на урок до однієї зі шкіл Полтави?

Світом правлять підараси._7

Або лякатимуть дітей на вулицях міста...

На відміну від агресивної купки збоченців, ми не закликаємо «залазити у чуже ліжко», оскільки це особиста справа кожного.

Але ми категорично проти того, щоб їх гендерна ідеологія нав'язувалася громадянам України транснаціональними корпораціями (деякі з яких вже заявили, що не матимуть справ з українськими компаніями, «в керівництві яких немає геїв») та їх підгодованими слугами ВР. 

Або як це робиться посередництвом ТВ та масової культури. 

Маленький приклад – популярна серед українських дітей відеогра Marvel постала перед вимогою, щоб головній ролі обов'язково була темношкіра лесбіянка.  

Для чого це все робиться? 

Для чого вбивають в юні голови, що сексуальні збочення – це нормально і престижно? Чи не для того, щоб в майбутньому вплинути на демографію в бік подальшого зменшення народжуваності, використовуючи ЛГБТ як інструмент. Бо хтось там у світі вважає, що планета Земля перенаселена...

Будьмо готові захистити традиції – право на нормальне виховання і здоровий спосіб життя для наших дітей на онуків.

До речі, шановні читачі дуже б здивувалися, якби дізналися, що ЛГБТ-збіговисько у Полтаві інкогніто підтримують доволі відомі місцеві політики, серед них і ті, які відрізняються різними сексуальними та психічними відхиленнями. Але поки що не про те…

Ми знаємо, що багатьох полтавців це все нав'язування такої от масової культури дійсно дістало.

Тому, вже зараз можна запасатися тухлими яйцями з фарбою, майонезом, кефіром та зібраними на городах томатами, щоб гідно зустріти «культурну революцію» та її «героїв». 

Світом правлять підараси._9

Будьмо готові захистити традиції – право на нормальне виховання і здоровий спосіб життя для наших дітей на онуків. 

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Народні обранці Канади затвердили законопроєкт, яким чинному прем'єр-міністру надаються надзвичайні недемократичні повноваження.
23 лютого, 09:26
Мистецтво
20 млн грн із бюджету Державне агенство з питань кіно утилізувало на стрічку про життя українських ґеїв під назвою "Мій молодий принц".
16.12.2021, 10:27
Світ
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13.11.2021, 16:03
Політика
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28.09.2021, 08:01
Світ
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23.06.2021, 11:34
Світ
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06.06.2021, 12:17