На Франківщині знайшли мертвим «авторитета» Чекурака, якого пов'язують зі справою Шеремета

КРИМІНАЛ
10 січня, 18:02
На Франківщині знайшли мертвим «авторитета» Чекурака, якого пов'язують зі справою Шеремета
Фото: zbruc.eu

За нібито замах на нього було заарештовано подружжя Інни та Владислава Грищенків.

У Косові на Івано-Франківщині помер Михайло Чекурак – один із фігурантів розслідування справи Шеремета. За нібито замах на нього було заарештовано подружжя Інни та Владислава Грищенків, які є учасниками АТО, і які нині перебувають під вартою за підозрою у причетності до вбивства Павла Шеремета.

Про це повідомляє портал КУРС.

За попередньою інформацією чоловік помер учора близько 18:30. У ході огляду тіла не виявлено слідів насильства, однак причину смерті має вказати експертиза.
Повідомляється, що після затримання ветеранів Грищенків до чоловіка приставили державну охорону. Саме вони і викликали «швидку» допомогу.

За версією слідства, вбивство Чекурака замовив місцевий підприємець Василь Шкондеюк, щоб не повертати борг. У МВС стверджували, що підозрювані встановили вибухівку на авто Чекурака Range Rover, але пристрій не закріпився. Шкондеюка було затримано 14 листопада 2019 року, зараз він під вартою.

Водночас, самого Чекурака підозрювали в підриві 6 вересня 2018 року ресторану «Старий Косів», який належить його колишній тещі. Тоді правоохоронці затримали групу з 5 осіб віком від 23 до 60 років. Двоє з них (замовник і посередник) – мешканці Косівського району, троє виконавців – із Закарпатської області.

Читайте також:
Запобіжний захід продовжено попри те, що експертизи 2016 року говорять про невинуватість Антоненка.
05 травня, 17:45
«Обшуки в будинку Кузьменко та її цивільного чоловіка пояснюються відсутністю у слідства будь-яких доказів вини підозрюваної».
23 квітня, 15:25
Зріст чоловіка на відео закладки вибухівки 170 см, а Антоненко вище на 10 сантиметрів – експерт.
03 квітня, 20:43
Жінка заявила, що через Портнова її сім'я знаходиться в небезпеці.
05 лютого, 19:07
Руслан Рябошапка вважає, що необхідно зібрати додаткові докази, які підтверджують або спростовують провину підозрюваних.
30 січня, 14:50
Апеляційну скаргу захисників учасниці АТО задовільнили.
23 січня, 14:47