На фронт з черговою екскурсією прибув видатний полководець Рустем Умєров

15 квітня, 09:15
На фронт з черговою екскурсією прибув видатний полководець Рустем Умєров

Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.

Поради пана Умєрова, які він дав командирам бригад, що воюють під Бахмутом, є безцінними, враховуючи, що військову справу нинішній міністр оборони вивчав у чебуречній і на момент призначення на посаду навіть не розрізняв військові звання по погонах. Завдяки цьому Рустем Енверович зміг подивитись на театр воєнних дій незаяложеним поглядом і визначити пріоритетні напрямки оборони.

Радість військових від візиту Умєрова була безмежною, оскільки пан міністр розкрив їм очі та розповів, як можна перемагати без зброї та з укомлектованістю особовим складом на рівні 20%.

Але особливо вдячні бійці були Рустему Енверовичу за те, що він переховує в своєму міністерстві від військової служби улюбленців Збройних Сил України – військовослужбовців за мобілізацію Шабуніна та Шерембея, військовозобов’язаних Жернакова та Лємєнова й ще кілька десятків своїх товаришів по пляшці.

Зокрема, Умєров, коли узнав, що солдату Шабуніну загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі за ухилення від військової служби (Шабунін фіктивно рахувався на службі в 1 стрілецькій роті 207 окремого батальйону ТрО, отримував щомісяця 53 тис. грн. грошового забезпечення, але жодного разу за півтора року «служби» його в підрозділі не бачили), організував йому звання «молодший сержант» і перевів «для проходження служби» до Центру інновації та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони.

Служити за Шабуніна, який за допомогою Умєрова фіктивно рахується на військовій службі й тримає фронт у київських ресторанах – це мрія кожного солдата під Бахмутом.

Так переможемо, Рустеме Енверовичу!

Читайте також:
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
вчора, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18
Політика
У Мінцифри заявили, що заборонити військовим грати неможливо, бо проросійські оператори отримують їх дані.
15 травня, 09:13