На фронті обірвалося життя легендарного кіборга Віталія Баранова

ВІЙНА
09 жовтня, 12:25
На фронті обірвалося життя легендарного кіборга Віталія Баранова

З серпня 2022 року він очолив 206 батальйон територіальної оборони.

На Донеччині, в зоні бойових дій, обірвалося життя Віталія Баранова, командира 206-го київського батальйону територіальної оборони 241-ї бригади ТрО ЗСУ.

Трагічну звістку повідомив очільник Оболонської РДА Кирило Фесик.

«Сьогоднішні жахливі новини точно не пройдуть осторонь будь-якого активного мешканця Оболоні. Загинув командир 206 батальйону ТРО Віталій Баранов, справжній герой, легендарний воїн та командир, неодноразовий член громадської ради при Оболонській РДА. Найбільш щирий патріот із тих кого я знав. Оптиміст, життєлюб, інтелігентна та скромна людина. Стільки ще про нього хочеться хорошого сказати, думаю всі хто його знав зрозуміють про що я» — розповів про полеглого захисника Фесик.

Віталій Баранов був підполковником ЗСУ у відставці. Але у 2014 — став на захист України. Його не хотіли брати до війська, адже не було відповідної його званню та спеціальності посади. Але Баранов пішов служити старшим лейтенантом в 90-му окремому аеромобільному батальйоні, де був на посаді помічника командира батальйону з оперативного забезпечення.

Потім у його долі був Донецький аеропорт. Баранов став начальником штабу батальйону. Їх комбат потрапив у полон і Віталій Анатолійович очолив підрозділ.

На фронті обірвалося життя легендарного кіборга Віталія Баранова_1На фронті обірвалося життя легендарного кіборга Віталія Баранова_2На фронті обірвалося життя легендарного кіборга Віталія Баранова_3

Про початок широкомасштабного вторгнення Віталій Баранов дізнався у селі Катюжанка, за 50 кілометрів від столиці. Він рушив до Чорнобиля, бо розумів, що звідти окупанти намагатимуться йти на Київ. Проаналізувавши ситуацію, повернувся додому, зібрав речі і поїхав до ТЦК та СП.

Він з підрозділом виконував завдання у Чорнобилі та районі Київського водосховища. далі воювали на Миколаївщині, Херсонщині, Харківщині, певний час були під Бахмутом.

56-річний підполковник Віталій Баранов помер на командному пункті батальйону в одному з міст Донецької області. Попередньо, в нього відірвався тромб.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Війна
Сьогодні полеглому Герою мало б виповнитися 39 років.
27 листопада, 09:45
Війна
Життя українського воїна обірвалося 18 листопада в районі села Вербове Запорізької області.
25 листопада, 10:02
Війна
Він підірвався на міні, виконуючи бойове завдання на Донецькому напрямку.
23 листопада, 18:00
Війна
Герою був 31 рік. Він загинув у бою під Бахмутом.
18 листопада, 14:34
Некролог
Легкоатлету, який долав напів- і марафонські дистанції на Всеукраїнських спортивних заходах, був 41 рік. Він поліг, боронячи Авдіївку.
16 листопада, 16:04
Війна
Він пожертвував усім, аби допомогти Україні у боротьбі з російськими окупантами.
16 листопада, 07:25