На Харківщини викрили поліцаїв, які працювали на росіян

КРИМІНАЛ
03.10.2023, 18:07
На Харківщини викрили поліцаїв, які працювали на росіян

Організатор незаконного збройного угруповання – мешканець Чугуєва. Він залучив двох колишніх правоохоронців та одного безробітного.

Банда поліцаїв орудувала у влаштованій росіянами катівні на території тимчасово окупованої торік Куп'янської громади. Про це відзвітував начальник Слідчого управління ГУНП України у Харківській області Сергій Болвінов.

Станом на цю мить не названих в інтересах слідства осіб оголошено у розшук. Під час осінніх наступальних дій Сил оборони України у 2022 році зловмисники змогли втекти на Росію.

«Шкодити Україні та працювати на ворога всі четверо йшли свідомо, зраділи окупації та почали активно діяти на користь окупантів. Ми вже задокументували все, що вони встигли зробити під час окупації, зібрали достатньо доказів. Цією справою займається воєнний відділ, маємо оперативний супровід УСР області, процесуальне керівництво» — обласна прокуратура.

Всім чотирьом ми повідомили про підозру. Підозру організатора вручили його родичам, по решті підозрюваних — представникам влади за місцем реєстрації та опублікували на сайті Офісу Генпрокурора і в «Урядовому кур'єрі». Це розслідування доведемо до кінця, кожному з них загрожує до 15 років позбавлення волі. Зло буде покарано», — заявив Сергій Болвінов.

Окремо важливо додати, що подібні випадки не поодинокі, бо «реформовані» за часів Арсена Авакова поліціянти так і лишилися чужими Україні, хоч і дають присягу на вірність українському народові. Зрадники та колаборанти мусять бути покарані за всією суворістю воєнного часу.

На Харківщини викрили поліцаїв, які працювали на росіян_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Бізнес-імперія політиків-українофобів квітне по обидва боки фронту. Подружжя Герег не ховається, що збагачується на смертях українців.
28 січня, 15:38
Війна
Вони підтримували захоплення частини України та глорифікували «вагнерівців»
18 січня, 10:27
Кримінал
За вказівкою спецслужб московії чоловік підготував понад 60 замовних публікацій для російських інтернет-видань.
05 січня, 15:00
Кримінал
Він пропонував приєднати східні регіони України до Ростовської області московії.
03 січня, 10:19
Позиція
У минулому році Андрій Замахін заробив у «Полтавській політехніці» 567 тисяч ₴. Чому поплічник зрадників киви і чередніченка досі на волі?
26.12.2023, 11:35
Кримінал
Вона приховала нерухомість на Київщині та на росії
21.12.2023, 12:43