“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку

ПОЛТАВА
22.07.2020, 19:53
Володимир Путін і Віктор Медведчук
Володимир Путін і Віктор Медведчук
Фото: radiosvoboda.org

Кум Путіна намагається помститися головному редактору нашого видання за послідовне відстоювання українських інтересів на Полтавщині.

На днях проросійське видання “Вісті”, контрольоване кумом Володимира Путіна – Віктором Медведчуком, звернулося до правоохоронних органів України із публічною заявою, вимагаючи притягнути до відповідальності головного редактора видання Останній Бастіон Геннадія Сікалова за будівництво споруди на вулиці Соборності зі... свастям і рунами!

Що ми вважаємо банальним прикриттям помсти нам за послідовне відстоювання українських інтересів на Полтавщині.

Також відразу зауважимо: ми цілком усвідомлюємо, що без команди Віктора Медведчука газета “Вісті” не мала б клопоту писати заяву в правоохоронні органи. Ще й з пафосним закінченням новини: чекаємо реакції.

Нагадаємо також, що в попередніх матеріалах ми пояснили значення “солярного символу” з обіцянкою продовжувати освіту, “щоб не дати певним зацікавленим особам і невігласам поносити спадщина українців”.

Тепер же коротко розповімо про зацікавлених осіб та дамо їм певні цінні рекомендації для подальшої боротьби зі свастям.

Отже, щодо свасті, то Віктор Медведчук та газета "Вісті" можуть з аналогічним успіхом написати заяви в поліцію, наприклад, на будівничих храму Софії в Стамбулі (колишньому Константинополі).

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_1

В одному з орнаментів цього храму можна побачити “Солярний символ”, простіше кажучи – свастику.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_2

Нагадаємо, Храм збудований імператором Юстиніаном в 537 році.

Примітно, що зі стамбульського філії фонду Голокост поки що не надходило вимог збити “фашистський” орнамент, тож його може побачити і сфотографувати кожен.
Як відомо, у 1935 році з ініціативи Мустафи Кемаля Ататюрка храм був перетворений в музей, що дозволило відкрити давню християнську мозаїку на загальний огляд.

Також Віктору Медведчуку і його борзописцям слід уважно придивитися і до найдавнішого на Русі православного храму Святої Софії в Києві. Храм закладений в 1037 році. А Священна Свастіка вінчає Святительський чин.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_3
“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_4

Тут – мозаїка в правій частині вівтаря і фрагмент центральної частини.

Отже, після отримання цієї інформації, не здивуємося, якщо кум Путіна і газета “Вісті” нашвидкуруч складуть заяву на будівничих і цього древнього храму.

До слова, символ свастики нашивають на фелони та єпитрахилі священики не лише українські, але і російські.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_5

Ось на фото фрагмент такої вишивки російського священнослужителя.

Ще свастику офіційно використовує Індійський торговий флот, а у Фінляндії свастика входить до президентського штандарта, тобто фактично до прапора республіки. І також включена до військового і військово-морського прапора країни і, крім того, застосовується як орденський знак на ланцюзі Великого Хреста ордена Білої Троянди (вищий фінський орден, яким можуть бути нагороджені іноземні високі державні діячі).

Іще: поспішаємо поінформувати Віктора Михайловича Медведчука про знаходження сузір'я свастики в північній півкулі. Побутує навіть твердження, що Чумацькі Шляхи Свастики утворюють цілі Ефірні Острови.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_6

А як нам відомо з короткого курсу астрономії, колись давно, первісні астрономи встановили закономірність руху ведмедиць навколо полярної зорі, позначивши їх знаком Сварога. Втім сподіваємось, що, принаймні, до первісних астрономів ані Віктор Медведчук, ані його місцевий однопартієць та учень Ілля Кива – позиватися не будуть.

Разом з тим, всім, хто ознайомився з деякими фрагментами з біографії Віктора Медведчука, ще з часів СРСР, очевидно, що писати заяви “в компетентні органи”, для нього заняття не нове. А враховуючи величезну кількість свастики в світі, роботи в колишнього юриста Медведчука може тепер бути хоч відбавляй.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_7

Оклад Євангелія з англійської Ліндсфарна (VII в)

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_8

Болгарія, м Несебр. Православний храм “Пантократор”( "Спас Вседержитель"). Побудований в XIII-XIV ст. за часів Другого Болгарського царства за царя Івана Олександра.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_9

Просто кафе в Індії

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_10

Свастика-посміхастика на будинках індійців

До слова, в той час, коли на рівному місці намагаються роздути скандал зі свастям встановленим нами на одній з будівель, в місті Полтава і в Полтавській області зберігається загалом 29 пам'яток епохи радянської окупації, які підпадають під закон України про заборону тоталітарних символів.

Нещодавно активісти неурядової організації Декомунізація. Україна. провели інвентаризацію комуністичної тоталітарної символіки на Полтавщині та оновили список. Українські патріоти написали звернення з вимогою негайного їх демонтажу. І обіцяють у випадку саботажу – проводити демонтаж власноруч.

У свою чергу, Останній Бастіон готовий усіма силами посприяти цій потрібній справі. Та продовжуватиме добиватися від влади Полтавщини та так званих правоохоронців нарешті почати виконувати закони України та припинити саботаж рішеннь щодо декомунізації.

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_11

м. Полтава – пам’ятник Ватутіну на вул. Ватутіна

“Все одно добро переможе зло” – публічна відповідь Останнього Бастіону Віктору Медведчуку_12

Серп і молот у Полтаві “застарів”, чи не так, Віктор Михайлович?

Наостанок же звертаємось до Віктора Медведчука, Вадима Рабиновича та деяких з членів ОПЗЖ, які демонструють антиукраїнські позиції перифразом з санскритського слова Суасті. Су - прекрасний, добро і Асті – бути, тобто “Бути добру!”, По-нашому “На все добре!”. Або ж словами з української пісні: Все одно добро переможе зло...Все одно добро – “закохає” зло, чи то – закопає. Ще трохи почекаємо... 

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Підозра у “вугільній справі" підписана за статтями про державну зраду та сприяння діяльності терористичних організацій.
20.12.2021, 19:56
Психічнохворий народний депутат від проросійської партії ОПЗЖ намагався провести в Полтаві партійну конференцію.
18.12.2021, 13:15
ОАСК змінив свою позицію після сварки Ахметова і Зеленського
03.12.2021, 15:45
До річниці вбивства Сергія Мироновича Кірова 1 грудня 1934 року
30.11.2021, 08:45
Але і Чорт повертається
05.11.2021, 12:15