На компанію «Taco Bell» подали колективний позов за обман

СВІТ
01.08.2023, 20:30
На компанію «Taco Bell» подали колективний позов за обман
Фото: New York Post

Американська мережа закладів швидкого харчування з мексиканськими стравами дурить споживачів, перебільшуючи кількість начинки.

Про це йдеться у публічній колективній позовній заяві, викладеній канцелярією Окружного суду Нью-Йорка, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, відома корпорація свідомо маніпулює власною рекламою, подаючи потенційним клієнтам зображення страв, як de facto менші, ніж готують насправді.

«Позивачі вважають, що мережа "Taco Bell" сильно перебільшує кількість начинки у своїх продуктах, коли знімає рекламу і тим самим вводить людей в оману. Відбувається підміна, коли завищені від побаченого на екрані очікування не збігаються із дійсністю», – йдеться у заяві.

Знаково, але ця судова справа цілком може бути доленосною для всієї індустрії швидкого харчування, оскільки майже всі кафе та ресторани вдаються до такого "художнього перебільшення" у своїй рекламі, тому числі й в Україні.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що один із найкращих ресторанів світу під назвою "Noma" закрили через нестерпні умови роботи.

На компанію «Taco Bell» подали колективний позов за обман_1
Читайте також:
Світ
Експрезидента США звинувачують у тому, що він незаконно використав гроші з виборчого фонду для купівлі мовчання колишньої порноакторки
28 травня, 17:50
Світ
Можливу перемогу 45-го президента США багато хто вважає реальною загрозою для безпеки. При чому не тільки України, а й усієї Європи.
22 травня, 12:28
Політика
Лідер демократів у Палаті представників США наголосив на важливості подальшої підтримки нашої країни. На кону — безпека всього світу.
07 травня, 21:42
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена дозволила збільшити кількість палестинців. Прохачів притулку із Ґази запрошують до США.
03 травня, 21:38
Життя
Спалах небезпечної інфекції виявили на 4-х молочних фермах у США. Хвороба охопила велику рогату худобу у штатах Техас, Канзас і Нью-Мексико.
05 квітня, 12:34
Світ
Лідер республіканців у верхній палаті Конґресу більше не балотуватиметься до американського парламенту. Він планує зосередитися на здоров'ї.
04 березня, 06:09