На компанію «Taco Bell» подали колективний позов за обман

СВІТ
01 серпня, 20:30
На компанію «Taco Bell» подали колективний позов за обман
Фото: New York Post

Американська мережа закладів швидкого харчування з мексиканськими стравами дурить споживачів, перебільшуючи кількість начинки.

Про це йдеться у публічній колективній позовній заяві, викладеній канцелярією Окружного суду Нью-Йорка, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, відома корпорація свідомо маніпулює власною рекламою, подаючи потенційним клієнтам зображення страв, як de facto менші, ніж готують насправді.

«Позивачі вважають, що мережа "Taco Bell" сильно перебільшує кількість начинки у своїх продуктах, коли знімає рекламу і тим самим вводить людей в оману. Відбувається підміна, коли завищені від побаченого на екрані очікування не збігаються із дійсністю», – йдеться у заяві.

Знаково, але ця судова справа цілком може бути доленосною для всієї індустрії швидкого харчування, оскільки майже всі кафе та ресторани вдаються до такого "художнього перебільшення" у своїй рекламі, тому числі й в Україні.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що один із найкращих ресторанів світу під назвою "Noma" закрили через нестерпні умови роботи.

На компанію «Taco Bell» подали колективний позов за обман_1
Читайте також:
Політика
Комітет із закордонних справ Палати представників 40 голосами «за» підтримав відповідний законопроєкт. Далі — розгляд документа у Сенаті.
08 листопада, 15:21
Політика
У разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.
23 вересня, 19:36
Світ
Зокрема вивчатимуть роботу його сина в Україні
13 вересня, 06:43
Світ
Велика Британія демонструє, що може зіграти провідну роль серед Китаю, США та Європи
20 серпня, 14:12
Політика
Перед президентськими виборами у США Дональд Трамп може створити образ "жертви політичних репресій"
19 серпня, 12:03
Політика
Трамп може балотуватися в президенти як засуджений злочинець або навіть з-за ґрат
17 серпня, 06:25