Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін

ПОЛТАВА
20 червня, 11:45
Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін

Поліціянти відмовилися вносити до ЄРДР інформацію про кримінальні правопорушення у "преміум" фітнес-клубі Вітамін

Як і передбачав Останній Бастіон, працівники поліції Полтавщини, які отримують послуги в "преміум" фітнес-клубі Вітамін без належних договорів та фіскальних чеків, не спромоглися внести відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 190, та ст. 212 ККУ.

Можливо, не працевлаштовані "елітним" клубом працівники надали якісь специфічні послуги правоохоронцям? Чи бухгалтерія "клубу" вчасно звітується за щоденний гешефт?

Нагадаємо, що в Полтаві під дахом СБУ і нацполіції функціонують кілька публічних "елітних клубів" з надання специфічних послуг населенню.

Кураторка від СБУ одного з них стала офіційним речником СБУ у Полтавській області.

Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у

Нагадуємо, що власником "преміум" фітнес-клубу "Vitamin" є ТОВ "АУРІТА-ПОЛТАВА", яка не має серед видів економічної діяльності ні діяльності у сфері спорту, ні діяльності спортивних клубів, ні діяльності фітнес центрів. Враховуючи це, підприємство не буде нести жодної відповідальності в разі травмування чи загибелі відвідувачів "преміум" фітнес-клубу "Vitamin".

Басейн "преміум" фітнес-клубу "Vitamin" відвідують діти, які ходять до нього у тому числі й через зал із тренажерами. Враховуючи той факт, що деякі тренажери "преміум" фітнес-клубу "Vitamin" є несправними, це може привести до травмування не лише дорослих, а й малечі.

Ми вже повідомляли, що "преміум" фітнес-клубу "Vitamin" відмовляється надавати своїм клієнтам договори про надання послуг, а тільки змушує підписувати правила якогось ефемерного клубу (який навіть не є юридичною особою) з особистими зобов'язаннями клієнта. Це знімає з "преміум" фітнес-клубу "Vitamin" та його власників будь-яку відповідальність перед клієнтами, котрі сплачують кошти за надання послуг. І в разі травмування чи смерті відвідувача клубу, до відповідальності притягувати буде нікого.

Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у

Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у
Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у
Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у
Поліція Полтавщини не хоче помічати численні порушення у

Минулого року "Останній Бастіон" уже повідомляв, що власники клубу вирішили позбавити відвідувачів питної води, мотивуючи це карантином. Виконання передплачених договірних відносин шляхом забезпечення відвідувачів індивідуальною бутильованою питною водою вочевидь не входить до планів власників.

Сподіваємося, що все ж працівникам поліції та контролюючих структур, зокрема Управління Держпраці у Полтавській області, вистачить професійного хисту перевірити діяльність вказаного закладу.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Французькі правоохоронці мусять знайти виконавців замаху на життя сина другого президента Чеченської Республіки Ічкерія Аслана Масхадова.
07 липня, 18:01
Світ
Панування наркокартелів, шалена корупція, бездіяльність правоохоронців і судів стали буденністю для батьківщини нащадків ацтеків і майя.
20 червня, 09:08
Полтава
"Преміум" заклад відмовляється надавати клієнтам договори про надання послуг, змушуючи їх підписувати правила якогось ефемерного клубу
15 червня, 14:31
Опінії
Інакше, який із Володимира Олександровича Президент України чи тим паче Верховний Головнокомандувач Збройних Сил?!
09 червня, 09:07
Виміри
ГУНП в Полтавській Області та УСБУ в Полтавській області намагаються змусити "Останній Бастіон" замовкнути
04 квітня, 15:07
Війна
Він намагався проникнути на контрольовану Україною територію
16 лютого, 14:51