На кордонах з ворогами запроваджують додаткові режимні обмеження

ВІЙНА
23.02.2022, 15:43
На кордонах з ворогами запроваджують додаткові режимні обмеження
Фото: google

Це необхідні заходи безпеки в умовах гібридної війни

У районах, які межують із РФ, Білоруссю, тимчасово окупованою територією України та прилеглих до морського узбережжя запроваджують додаткові тимчасові режимні обмеження

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Відповідно до повідомлення, серед обмежень:

перебування на прикордонній території у нічний час; вихід будь-яких плавзасобів із пунктів базування; рух транспорту (крім військового, силових структур, агротехніки) дорогами, які відсутні в реєстрі автомобільних доріг і ведуть до державного кордону.

"Також режимні заходи введені щодо перебування іноземців у прикордонній смузі, використання радіостанцій, польотів легкомоторних та безпілотних летальних апаратів, відео-, кіно-, фотознімання особового складу й об’єктів Держприкордонслужби України й пересування по берегу чи льоду прикордонних водойм", - повідомили у відомстві.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Путінська "спеціальна військова операція" остаточно вийшла з-під контролю Кремля, тому російське прикордоння наїжачується фортифікаціями.
22.11.2022, 17:01
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
11.08.2022, 17:01
Світ
Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.
19.04.2022, 22:46
Війна
Ці гелікоптери отримані в рамках угоди між Урядами України та Франції
14.01.2022, 13:10