СБУ провела навчання поблизу кордону з Білоруссю

ВІЙНА
21 лютого, 16:43
СБУ провела навчання поблизу кордону з Білоруссю
Фото: google

Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних.

СБУ продовжує комплексні заходи щодо запобігання та нейтралізації загроз розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави.

Під час багатоетапних міжвідомчих навчань у Житомирській області силовики відпрацювали алгоритми спільних дій зі знешкодження умовних «диверсійних» груп.

Про це інформують у Службі Безпеки України.

Тренування проводили в умовах максимально наближених до реальних поблизу державного кордону з Республікою Білорусь.

За легендою навчань у прикордонний район прибула ворожа «диверсійна» група для дестабілізації ситуації в регіоні.

Щоби реалізувати це, вони намагалися проникнути до однієї з військових частин для здійснення серії «вибухів».

Метою проведення тренувань стало відпрацювання складових міжвідомчої взаємодії для запобігання можливих диверсійних і терористичних загроз.

У заходах брали участь підрозділи СБУ, Збройних Сил України, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Після закінчення навчань, організатори проаналізували стан протидиверсійної захищеності військового об’єкта і надали додаткові рекомендації щодо вдосконалення алгоритмів спільних дій під час виконання завдань за призначенням.

Заходи проводила Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Житомирській області.

Читайте також:
Світ
Цьогорічний саміт Північноатлантичного альянсу у Мадриді продемонструє готовність країн-учасниць відповідати на нові загрози й виклики.
28 червня, 22:07
Опінії
Ворога потрібно рішуче поборювати, а не вибудовувати з ним компроміси
24 червня, 15:17
Війна
Суд відмовив в арешті активів групи VS Energy, пов'язаної із заступником голови Держдуми РФ Олександром Бабаковим та його партнерами
24 червня, 14:55
Кримінал
Відомого у країнах Балтії публіциста і проросійського політичного діяча Владіміра Ліндермана затримали у власній оселі на околиці Риґи.
23 червня, 18:09
Світ
Агресивні дії кремлівського бункерного щура в Україні спонукали європейських політиків відновити дебати щодо власної "ядерної парасольки".
22 червня, 17:09
Світ
Гельсінський університет призупинив багаторічну співпрацю з Інститутом Конфуція у зв'язку із загрозою для національної безпеки.
19 червня, 07:34