На кордоні затримали генерала СБУ Леоніда П'яту

ВІЙНА
02 квітня, 10:55
Генерал СБУ Леонід П'ята намагався виїхати з України
Генерал СБУ Леонід П'ята намагався виїхати з України

Генерал тікав до Угорщини за підробною довідкою “непридатного солдата”

Під час спроби незаконного перетину державного кордону України був затриманий генерал запасу СБУ, який намагався видати себе за “непридатного солдата”.

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань.

В умовах воєнного стану генерал-майор використав підроблені документи аби потрапити до Угорщини через пункт пропуску «Тиса», що на Закарпатті.

Зокрема, він надав фальшиву довідку про нібито непридатність до військової служби та «понизив» себе у званні до рядового, – ідеться в повідомленні.

На кордоні затримали генерала СБУ Леоніда П'яту_1

За цим фактом слідчі територіального управління ДБР у Львові внесли відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України – “використання підробленого документа”.

Про спробу втечі "Генерала СБУ"  також написав журналіст Віталій Глагола .

За його інформацією, вчора о 13:40 на виїзд з України генерал Леонід П'ята їхав у Євросоюз на "Мерседесі" АА8888ТМ через КПП "Тиса" на українсько-угорському кордоні.

На кордоні затримали генерала СБУ Леоніда П'яту_3
На кордоні затримали генерала СБУ Леоніда П'яту_5

"Генерал Леонід Пята, 18.06.1967 року народження. Як підставу звільнення від призову надав: довідку ВЛК про непридатність вид. РТЦК та СП м. Дніпро. Тимчасове посвідчення військовозобов’язаного №1103 де вказано, що особа виключена з військ. обліку на підставі ВЛК, також вказано в/зв - "солдат", склад - "рядовий". У ході перевірки документів виникли сумніви щодо дійсності наданих документів", - зазначив Глагола.

За результатами перевірки офіцером ГОРВ та ВВБ по інтернет ресурсам стосовно П'ЯТИ ЛЕОНІДА стало відомо, що він є колишнім офіцером СБУ, а саме відставним генералом СБУ, працював в ДЗНД СБУ м. Київ.

"Виявилось, що дані щодо військового звання та складу не відповідають дійсності. У пункт пропуску "Тиса" прибули співробітники ВБ УСБУ, які підтверджують, що він є їхнім колишнім співробітником", - повідомив журналіст.

За інформацією юриста Олександра Лємєнова, Леонід П'ята працював у департаменті "Т" (захист національної державності) у часи президентства Віктора Януковича.

Варто нагадати, що це вже не перший випадок, коли СБУшники намагаються втекти з України під час війни.

Варто згадати Андрія Наумова, стосовно якого триває досудове розслідування за фактом державної зради. Сам він виїхав з України напередодні повномасштабного вторгнення окупаційних військ московії в Україну.

Чим займався лейтенант Баканов під час повномасштабного вторгнення окупантів, незрозуміло... Як незрозуміло і те, де він так довго пропадав...

Принагідно нагадуємо, що лейтенант Баканов ніяк не реагує на походеньки контррозвідника Борзілова через закрите КПП Ізварине  незважаючи на доступ до державної таємниці як батька, так і сина - очільника Полтавського СБУ.

Служба Безпеки України (окрім спецпідрозділів які воюють з 2014 року) повністю себе дискредитувала під час війни. СБУ кишить зрадниками та корупціонерами та потребує негайного реформування !

Читайте також:
Опінії
Іванківське подружжя під обстрілами, в окупації врятувало безцінні картини
08 серпня, 16:41
Кримінал
Колишні підлеглі міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського присягнули на вірність російським окупаційно-терористичним силам.
08 серпня, 09:23
Кримінал
Він намагався застрелити слідчих СБУ, коли ті оголошували йому підозру
05 серпня, 15:54
Війна
Після приходу окупантів учорашні українські освітяни, яких навчали так звані "соросята", доволі швидко стають російськими пропагандистами.
23 липня, 09:33
Політика
Володимир Зеленський захищає російського олігарха, компанії якого співпрацюють з "росгвардією" та виробниками озброєння
21 липня, 15:25