На Кубі зростуть ціни на бензин більш ніж на 500%

ЕКОНОМІКА
11 січня, 06:02
На Кубі зростуть ціни на бензин більш ніж на 500%
Фото: La Opinión

Паливо іноземцям продаватимуть виключно за американські долари. Так буває, коли твої друзі — бензоколонки із лівими диктаторами у владі.

Острів несвободи зі столицею у Гавані лихоманить через паливну кризу. За повідомленням місцевого видання La Opinión, починаючи від 1 лютого ціни на бензин та дизельне пальне зростуть щонайменше у 5 разів — із нинішніх 25 кубинських песо ($0,2 за 1 л) до 132 песо ($1,1 за 1 л).

Рішення ухвалено кубинським урядом на чолі із президентом Міґелем Діас-Канелем у рамках масштабного плану макроекономічного коригування. Своєю чергою, у галузевому міністерстві стверджують, що вартість бензину вимушено збільшать на рекордні 528%.

За словами представника комуністичного режиму Куби Владіміра Реґуеро, вказаний крок спрямований на «пожвавлення економіки країни, яка загрузла у глибокій соціально-економічній кризі». Крім того, вже у квітні на острові несвободи зростуть тарифи на електроенергію на 25% для громадян, які в місяць споживають понад 500 кВт.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїх читачів про те, що світові ціни на нафту знижуються. Зокрема, уряд Саудівської Арабії зменшив рівень ключової вартості на «чорне золото» для покупців у всіх регіонах, включаючи свій основний азійський ринок.

Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
вчора, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10