На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю

КРИМІНАЛ
10 вересня, 12:15
На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю

Жінка всіляко демонструвала свою проросійську позицію

Контррозвідка Служби безпеки України викрила співробітницю одного з підприємств ракетно-космічної галузі у Дніпрі на співпраці зі спецслужбами росії.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Зрадниця передавала ворогу інформацію про новітні українські розробки у воєнній сфері та стан реалізації державних оборонних замовлень України.

На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_1На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_2

Крім того, вона коригувала ракетні обстріли по Дніпру та звітувала ворогу про відомі їй позиції ЗСУ у місті.

Слідством встановлено, що зрадниця – 62-річна місцева мешканка. Вона пішла на співпрацю з московією через свої проросійські погляди.

Жінка чекала приходу «русского міра» на Дніпропетровщину і всіляко демонструвала свою проросійську позицію у соцмережах.

На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_3

Задокументовано, що вона передавала інформацію про військові оборонні розробки ворожим спецслужбам із червня 2022 року. І це при тому, що її чоловік і син також працюють на вказаному підприємстві та залучені до розробки й модернізації військового озброєння і ракетної техніки.

Її контактною особою був кадровий співробітник ФСБ московії, який використав проросійські погляди шпигунки для її вербування.

Під час санкціонованих обшуків співробітники СБУ вилучили засоби комунікацій та комп‘ютерну техніку, які використовувалися для протиправної діяльності.

На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_5На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_6На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_7На оборонному підприємстві в Дніпрі викрито зрадницю_8

Наразі слідчі СБУ повідомили ворожій поплічниці про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Судом планується обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Читайте також:
Опінії
Служба безпеки України мусить невідкладно звернути увагу на чекістів у рясах на Галичині. Там вирує кубло потенційних колаборантів.
28 листопада, 08:45
Війна
Депутатка-зрадниця вирішила піти працювати на ворогів
23 листопада, 12:17
Кримінал
Коли СБУ візьметься за полтавських ОПЗЖшників, які продовжують грабувати місто ?
17 листопада, 15:36
Війна
Заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов самоліквідувався в результаті ДТП
09 листопада, 15:23
Кримінал
Ворожого поплічника з лав самозваної "Української Православної Церкви" Московського патріархату викрили у деокупованому Куп'янському районі.
09 листопада, 07:34
Війна
Замах був скоєний четвертого листопада
05 листопада, 14:10