На Полтавщині селяни самотужки наводять лад у Градизькій громаді

ПОЛТАВА
04.10.2021, 07:51
На Полтавщині селяни самотужки наводять лад у Градизькій громаді
Фото: Facebook

Жителі села Святилівка Кременчуцького району взялися за впорядкування прилеглої до населеного пункту території.

Про це самі мешканці повідомляють у спільноті Градизької об'єднаної громади на платформі Facebook, інформує агенція "Останній Бастіон".

За домовленістю з місцевою владою святилівчани найняли та оплатили роботу грейдера, який ліквідував прилеглі до населеного пункту стихійні звалища.

«Мешканці Святилівки дуже задоволені співпрацею з Градизькою селищною радою і грейдеристом Сергієм Гельманом! Нарешті закінчено роботу по підгортанню сміттєзвалищ і впорядкуванню доріг на окремих вулицях у Святилівці. На черзі робота у селі Липове», – прокоментувала ситуацію місцева жителька Олена Азарова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Кременчука не оцінили дорожні "євростандарти" від комунальників.

Читайте також:
Полтава
Не минає і дня без чергового випадку недбалості чиновників і комунальників. Прикро визнавати: Полтавщина лідирує у цьому антирейтингу.
22 травня, 08:09
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03