На Полтавщині селяни самотужки наводять лад у Градизькій громаді

ПОЛТАВА
04.10.2021, 07:51
На Полтавщині селяни самотужки наводять лад у Градизькій громаді
Фото: Facebook

Жителі села Святилівка Кременчуцького району взялися за впорядкування прилеглої до населеного пункту території.

Про це самі мешканці повідомляють у спільноті Градизької об'єднаної громади на платформі Facebook, інформує агенція "Останній Бастіон".

За домовленістю з місцевою владою святилівчани найняли та оплатили роботу грейдера, який ліквідував прилеглі до населеного пункту стихійні звалища.

«Мешканці Святилівки дуже задоволені співпрацею з Градизькою селищною радою і грейдеристом Сергієм Гельманом! Нарешті закінчено роботу по підгортанню сміттєзвалищ і впорядкуванню доріг на окремих вулицях у Святилівці. На черзі робота у селі Липове», – прокоментувала ситуацію місцева жителька Олена Азарова.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що мешканці Кременчука не оцінили дорожні "євростандарти" від комунальників.

Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20 серпня, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14 серпня, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31 липня, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30 червня, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26 січня, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17 січня, 13:05