На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст

Виміри
01 червня, 19:03

В селі Сем'янівка Полтавського району зруйнували міст через річку, яким жителі навколишніх сіл ходили за хлібом

В селі Сем'янівка Полтавського району староста села Іонова Наталія, призначена на посаду колаборантом мамаєм, разом з невідомими особами, зруйнували міст через річку, яким жителі навколишніх сіл ходили за хлібом.

Відповідний допис у соцмережі Facebook розмістила Ольга Васковець.

На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_1
На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_3
На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_5

Останній Бастіон неодноразово звертав увагу на свавілля мамая в Сем'янівській громаді. Селяни звертають увагу на те, що Іонову мамай призначив тільки задля розкрадання грошей, та голосування на виконкомі. Дороги в селі, після призначення "голосувалки", жодного разу не ремонтували. Натомість, староста, разом із мамаєм, та командиром Полтавського тербату перекрили дороги, унеможливлюючи проїзд як сільськогосподарської техніки, так і перешкоджаючи руху військової техніки.

На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_7На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_8На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_9На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_10На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_11На Полтавщині староста та тероборона зруйнували міст_12

Коментарі мешканців села наглядно вказують на деградацію системи державного управління, на що неодноразово звертав увагу Останній Бастіон.

Радимо новому керівнику сил тероборони генерал-майору Ігору Танцюрі та Найвеличнішому лідору світу Зеленському звернути увагу на непересічний талант кротенківського Маннергейма - керівника батальйону тероборони Полтавського району, який, будуючи оборонну лінію Зеленхайма, надихнувшись "воєнним успіхом" у знищенні підвісного мосту у селі Сем'янівка, яким диверсанти ходили за хлібом, здатен знищити всі мости і місточки навколо Полтави з метою демонстрації сільській старості Іоновій своїх невичерпних "військових талантів".

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Кримінал
На те й війна, щоб красти
21 вересня, 12:05
Політика
Зеленський наповнить бюджети судів грошима українців
20 вересня, 17:00
Виміри
Як держава, в особі НАК "Надра України" , своє майно втрачала
20 вересня, 11:55