На Полтавщині відкрили нову культову споруду РПЦ-ФСБ

ПОЛТАВА
21 травня, 21:42
На Полтавщині відкрили нову культову споруду РПЦ-ФСБ
Фото: BazarMedia

Заслані Москвою чорти у рясах ні на мить не припиняють задурювати українців пропагандою. Напередодні попи організували шабаш.

Відповідні кадри із Лютенської громади Миргородського району оприлюднили самі мешканці. Фактично, бородата ворожа агентура навіть не соромиться показувати, хто є паном поточного становища в Україні.

У той час, коли окупаційно-терористичний контингент РФ уже понад 10 років намагається нас знищити як націю, зомбовані віряни (чи все ж віруни?) сприяють ментальному рабству. Чортам у рясах до вподоби худоба без критичного мислення і здорового глузду.

На освячення культової споруди РПЦ-ФСБ прийшла понад сотня жителів Лютеньки, як старі, так і молоді із дітьми. Всі вони співали «молитви» мовою окупанта, прославляючи Кірілла Гундяєва та вигадану ворогом «триєдину» Русь.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам про те, що коріння московської сектантської Церкви у нашому регіоні сягають XVII століття. З відтоді чорти у рясах спрямовано паразитують на релігії.

Читайте також:
Війна
Ворожі чорти у рясах дивним чином здійснюють капеланську службу у складі Сил оборони України. Таким робом вони ширять пропаганду Кремля.
09 травня, 20:36
Політика
У той час, поки на Печерських пагорбах Києва сперечаються через діяльність чортів у рясах, у Таллінні готуються відрубати голову цій гідрі.
12 квітня, 21:45
Опінії
Заокеанські євангелісти-сіоністи та ватиканський клір мають засудити псевдоправославну гідру Кремля. Всі священні війни завершуються погано.
03 квітня, 13:47
Політика
Починаючи з кінця XIX століття у США сформувався кістяк так званого «тіньового уряду». Це не «deep state», а секта, яка працює на сіоністів.
28 березня, 19:36
Світ
Якби у Нью-Йорку під мечеттю були виявлені таємні бункери з брудними матрацами, сіоністи заволали б про «змову ісламських терористів».
11 січня, 19:45
Опінії
Московські чорти у рясах ще паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби.
26.11.2023, 17:10