На Полтавщині визначили лауреатів Премії імені Юрія Горліса-Горського

ПОЛТАВА
15 вересня, 08:18
На Полтавщині визначили лауреатів Премії імені Юрія Горліса-Горського

Полтавська обласна рада присудила чотирьом військовослужбовцям нагороду за сумлінну працю у сфері патріотичного виховання молоді.

Відповідний звіт оприлюднила пресслужба на офіційному сайті органу місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що кваліфіковане журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття цьогорічної Премії імені Юрія Горліса-Горського, і після голосування визначилося з лауреатами:

  • у номінації "Національно-патріотичне виховання" переможцем став Олег Бариш – майстер спорту і керівник дитячого Військово-спортивного центру "Воїн";
  • у номінації "Захисник України" перемогу здобув Ярослав Радченко – старший лейтенант, учасник бойових дій, начальник зв'язку 1-ї батальйонно-тактичної групи 80-ї окремої десантно-штурмової бригади;
  • у номінації "Урок мужності" переможцем став Дмитро Юденко – старший солдат, учасник бойових дій, керівник військово-патріотичної громадської організації "Вороскол";
  • у номінації "Волонтерська діяльність" перемогу здобув Євген Страшко – доцент кафедри фізичного виховання та здоров'я, кандидат медичних наук, волонтер.

Водночас у пресслужбі Полтавської облради наголосили, що нагородження вказаних лауреатів відбудеться 14 жовтня у День захисників і захисниць України.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", військових медиків Кримцеву і Рубашевського нагородили відзнаками РНБО за порятунок побратима.

вибір редакції
Читайте також:
Цієї неділі, 12 вересня, у селі Березова Рудка відбудеться традиційне обласне пісенно-мистецьке свято "Осіннє золото".
08 вересня, 08:08
Це відео за короткий час перепостили більш як 11 тисяч користувачів ФБ.
27 серпня, 16:10
Коли Велика Україна конала від голоду, створеного червоною ордою, 20-річний ОУНівець з Галичини не залишився байдужим.
19 серпня, 22:00
Християнська етика у закладах середньої освіти в Україні – це не про насадження реліґії, а про всебічний духовний розвиток школярів.
12 серпня, 08:43
Мешканців області запрошують завітати до Опішнянської громади Полтавського району на захід "Борщик у глиняному горщику".
10 серпня, 08:01
Польські старшокласники вже кілька років танцюють полонез у центрі Вільнюса.
30 липня, 11:40