Оголошено прийом робіт на здобуття Премії імені Юрія Горліса-Горського

ПОЛТАВА
15 липня, 08:43
Оголошено прийом робіт на здобуття Премії імені Юрія Горліса-Горського
Фото: Poltava365

Її присуджують військовослужбовцям, учасникам бойових дій, митцям, педаґоґам, представникам молоді та громадськості.

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба Полтавської обласної ради, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Премія, розмір якої становить 5000 гривень, заснована з метою сприяння національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню молоді нашого реґіону.

Лавреатами стають у таких номінаціях:

  • "Національно-патріотичне виховання" – за вагомий особистий внесок у національно-патріотичне виховання молоді;
  • "Захисник України" – за сумлінну військову службу, зразкове виконання військового обов'язку представниками особового складу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України;
  • "Урок мужності" – за активну військово-патріотичну роботу з молоддю учасників бойових дій, підготовку молоді до захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України;
  • "Волонтерська діяльність" – за розвиток волонтерського руху, сприяння ЗСУ, НГУ, СБУ, ДПСУ, надання допомоги учасникам бойових дій, родинам загиблих героїв.

«Особи, яким вказана премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються; її також не можна присудити посмертно. Документи на здобуття Премії імені Юрія Горліса-Горського подаються за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж, Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського (приймальня ректора). Урочисте нагородження лавреатів відбудеться до Дня захисника України – 14 жовтня», – додають у пресслужбі Полтавської облради.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", шлях сподвижництва Українству — доволі важкий, але він є необхідний нашій державі.

Читайте також:
Полтавська обласна рада присудила чотирьом військовослужбовцям нагороду за сумлінну працю у сфері патріотичного виховання молоді.
15 вересня, 08:18
Цієї неділі, 12 вересня, у селі Березова Рудка відбудеться традиційне обласне пісенно-мистецьке свято "Осіннє золото".
08 вересня, 08:08
Це відео за короткий час перепостили більш як 11 тисяч користувачів ФБ.
27 серпня, 16:10
Коли Велика Україна конала від голоду, створеного червоною ордою, 20-річний ОУНівець з Галичини не залишився байдужим.
19 серпня, 22:00
Християнська етика у закладах середньої освіти в Україні – це не про насадження реліґії, а про всебічний духовний розвиток школярів.
12 серпня, 08:43
Мешканців області запрошують завітати до Опішнянської громади Полтавського району на захід "Борщик у глиняному горщику".
10 серпня, 08:01