На Прикарпатті після обстрілу зупинилася Бурштинська ТЕС
У місті Бурштин зникло тепло та водопостачання.
Внаслідок масованого комбінованого обстрілу 7 лютого у місті Бурштин на Прикарпатті зникло водо- і теплопостачання. Бурштинська ТЕС, яку вночі атакували росіяни, зазнала серйозних пошкоджень та наразі не працює.
Про це повідомив мер Бурштина Василь Андрієшин.
За словами посадовця, повітряна атака на Прикарпаття, зокрема і Бурштин, тривала майже п’ять годин. Росіяни атакували місто ракетами «Калібр» та інших типів, а також дронами Shahed.
«Внаслідок ракетних обстрілів пошкодження дуже серйозні. Станція зараз на нулі. Як воно буде далі, ще ніхто не знає», – повідомив Андрієшин.
Міський голова повідомив, що станом на 13:00 у міста немає тепла та водопостачання. За словами Василя Андрієшина, воду почнуть подавати через кілька годин. Теплопостачання відновлять після зʼясування ситуації на ТЕС.
Також міський голова повідомив, що внаслідок російської атаки цивільна інфраструктура не постраждала.