На РФ чекає доля СССР, – дослідниця Техаського університету

СВІТ
18 вересня, 19:04
На РФ чекає доля СССР, – дослідниця Техаського університету
Фото: Google

Те, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства стає очевидним не тільки українцям.

Подібні голоси вже активно ширяться і просуваються владними кабінетами від Вашинґтона до Пекіна, стверджує доктор наук із Техаського університету в Остіні Василина Орлова.

За її словами фахової дослідниці, всі конфлікти так званого постсовєцького простору, які до тепер тліли й не вщухли, переходять у гарячу фазу, а СССР продовжує розпадатися.

«Днями ми стали свідками того, як Азербайджан напав на Вірменію, Кирґизстан і Таджикистаном почали взаємну стрілянину на кордоні. А ще раніше в Узбекистан намагалися прорватися загони афґанських талібів. Влада Сакартвело замислилася про референдум щодо того, чи потрібна їй війна з РФ, а Казахстан натомість заручається підтримкою КНР. Сама ж росія продовжує стрімко демілітаризуватися в Україні, знищуючи запаси совєцької зброї, замінити яку вона не в змозі, особливо перебуваючи під санкційним тиском.

Уже невдовзі росії не буде чим воювати або військовим чином бути присутнім де-небудь протягом, як мінімум, кількох наступних двох-трьох поколінь, а то і більше. Тертя вздовж кордонів "російської федерації" посилюються з блискавичною швидкістю, не минуло й пів року після початку гарячої фази війни проти України, а росія вже стерлася. "Військова міць" росії обернулася її мощами. Зазнаючи у війні поразки за поразкою, РФ втратила у військовому відношенні. Дипломатична "м'яка" сила Кремля тепер теж мало що коштує, вірніше не коштує нічого», – зазначила Василина Орлова.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, у наступні пів року в Україні триватимуть запеклі бої проти російських окупаційно-терористичних сил.

Читайте також:
Політика
Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.
вчора, 19:23
Економіка
Бункерний щур Владімір Путін благає одного з досі не підсанкційних російських олігархів Дмітрія Мазєпіна допомогти запустити трубу.
23 листопада, 17:48
Політика
Американський уряд міг би надати Збройним Силам України достатньо зброї, щоби розгромити окупантів до зими. Проте цього не сталося.
22 листопада, 19:23
Політика
Як відомо, у тілі російського ліберала ховається імперський шовініст, але найнебезпечніші з них ті, хто паразитує на темі корінних народів.
20 листопада, 17:00
Війна
За словами Матеуша Моравецького, війна в Україні становить реальну загрозу і для Польщі
19 листопада, 15:38
Політика
В якийсь момент Індія і КНР будуть втягнуті у російську агресію проти України, і в цій війні вони будуть не на боці цивілізованого світу.
18 листопада, 20:27