На РФ чекає доля СССР, – дослідниця Техаського університету

СВІТ
18.09.2022, 19:04
На РФ чекає доля СССР, – дослідниця Техаського університету
Фото: Google

Те, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства стає очевидним не тільки українцям.

Подібні голоси вже активно ширяться і просуваються владними кабінетами від Вашинґтона до Пекіна, стверджує доктор наук із Техаського університету в Остіні Василина Орлова.

За її словами фахової дослідниці, всі конфлікти так званого постсовєцького простору, які до тепер тліли й не вщухли, переходять у гарячу фазу, а СССР продовжує розпадатися.

«Днями ми стали свідками того, як Азербайджан напав на Вірменію, Кирґизстан і Таджикистаном почали взаємну стрілянину на кордоні. А ще раніше в Узбекистан намагалися прорватися загони афґанських талібів. Влада Сакартвело замислилася про референдум щодо того, чи потрібна їй війна з РФ, а Казахстан натомість заручається підтримкою КНР. Сама ж росія продовжує стрімко демілітаризуватися в Україні, знищуючи запаси совєцької зброї, замінити яку вона не в змозі, особливо перебуваючи під санкційним тиском.

Уже невдовзі росії не буде чим воювати або військовим чином бути присутнім де-небудь протягом, як мінімум, кількох наступних двох-трьох поколінь, а то і більше. Тертя вздовж кордонів "російської федерації" посилюються з блискавичною швидкістю, не минуло й пів року після початку гарячої фази війни проти України, а росія вже стерлася. "Військова міць" росії обернулася її мощами. Зазнаючи у війні поразки за поразкою, РФ втратила у військовому відношенні. Дипломатична "м'яка" сила Кремля тепер теж мало що коштує, вірніше не коштує нічого», – зазначила Василина Орлова.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, у наступні пів року в Україні триватимуть запеклі бої проти російських окупаційно-терористичних сил.

Читайте також:
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
вчора, 19:23
Опінії
Форуми росіян у Львові, Берліні, Парижі переорієнтують увагу з жертви на агресора. Для західної спільноти нашого ворога гуманізують.
27 травня, 07:12
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.
23 травня, 20:35
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09
Світ
Латвія, Литва та Естонія звинуватили московію в глушінні сигналів GPS у Балтійському морі.
29 квітня, 18:37