Грузини продовжать підтримувати України, але воювати не будуть за жодних обставин

СВІТ
17.09.2022, 07:50
Грузини продовжать підтримувати України, але воювати не будуть за жодних обставин
Фото: Reuters

Проросійський олігархічний режим Бідзіни Іванішвілі взявся маніпулювати суспільством Сакартвело і всіляко уникати теми війни.

До такого висновку в етері загально національного українського телемарафону прийшов співробітник організації "Georgian Strategic Analysis Center" Ґела Васадзе.

За його словами, чинна влада Сакартвело в особі ручного політичного проєкту "Грузинська влада" намагається всидіти на двох стільцях одночасно, догодивши як РФ, так і колективному Заходу.

Тому ініціатива колишнього спікера парламенту країни й нинішнього партійного лідера Іраклі Кобахідзе щодо референдуму на питання: "чи варто Сакартвело вступати у війну проти росії", – не більше, ніж популізм.

«Заяви цієї шістки олігарха Іванішвілі нічого не означають, від слова взагалі. Я особисто знаю Кобахідзе і тому запевняю вас, що він відпрацьовує методички для відволікання уваги нашого суспільства. "Грузинська мрія" звинувачує у всіх гріхах будь-кого, але тільки не себе. Ось і ідея про цей сумнозвісний референдум, хочемо ми війни чи ні – не серйозна. Тут головний акцент політикана Кобахідзе не про війну, а якраз про рефередум, про маніпуляції владою всенародним волевиявленням.

Усе ж і так зрозуміло, що грузини у більшості своїй не хочуть ніякої війни, вони хочуть миру, навіть за наявної окупації 20% своєї суверенної території. Будьмо чесними самі із собою: у Сакартвело зараз немає відповідних ресурсів навіть для ведення оборонної війни. Це ж не 2008-й, а 2022-й, коли влада може відчинити двері до країни для агресора просто тому, що може і не думайте, що хтось в уряді Іванішвілі зважатиме на народ. Не зважатимуть, звісно», – зазначив Ґела Васадзе.

Водночас авторитетний грузинський політолог-міжнародник додав, що пересічні жителі Сакартвело і надалі всіляко підтримуватимуть Україну, адже наша війна – це і їхня, хоч і далека, але все ж таки війна.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що проросійський режим Іванішвілі прямо зараз підпалює околиці Тбілісі, причому – буквально.

Читайте також:
Опінії
Для політиків, особливо президентів, робити все заради народу тут і зараз — запорука успіху. Прикро, що наші «державники» цього не вміють.
вчора, 07:16
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36