На Росії громадян будуть змалечку вчити ненавидіти сусідів-фінів

СВІТ
13 листопада, 11:25
На Росії громадян будуть змалечку вчити ненавидіти сусідів-фінів
Фото: YouTube

У Карелії планується відкрити об'єкт реконструкції життя та побуту малолітніх в'язнів таборів часів Другої світової війни.

Відповідну інформацію з місця події оприлюднили журналісти державного телеканалу "Россия 1" на YouTube.

За основу ініціатори так званого музею просто неба з фонду "Відкриті можливості" взяли декорації фільму "Весурі" з метою організації військово-патріотичних ігор.

Планується, що вже з грудня туди будуть систематично звозити групи школярів з освітніх закладів Карелії та Ленінградської області для насадження вигаданих пропагандистами жахіть.

«У межах програми "Патріотичні вихідні" діти та підлітки будуть дивитися документальні фільми про життя малолітніх в'язнів фінських концтаборів. Охочі з них можуть брати участь у спеціально підготовлених військово-патріотичних іграх. Зазначу, що на будівництво концтабору виділено президентський грант у розмірі 2,8 мільйона рублів», — прокоментувала подію керівник фонду "Відкриті можливості" Наталья Абрамова.

Фактично, йдеться про те, щоби вчити школярів тієї ж Карелії ненавидіти фінів, фокусувати дитячу увагу на "зовнішнього ворога", але аж ніяк не на внутрішній режим Кремля.

Читайте також:
Уламок олігархічної українофобської Партії регіонів вирішив відновити свої позиції на звільненій території Донецької області.
12 жовтня, 14:13
Поки команда Володимира Зеленського марно шукає миру, агресор промиває мізки малолітнім українцям на окупованій території Сходу.
12 жовтня, 08:48
На 6 році війни парламентарі вирішили боротися з російською пропагандою.
09 жовтня, 13:27
Володимир Зеленський не є миротворцем, як він сам себе позиціює, а прямо продовжує політику Петра Порошенка.
08 жовтня, 09:48
Нардеп від ОПЗЖ вважає, що вшановувати пам'ять українців можна лише під цим символом.
18 вересня, 13:07
На 7-му році російсько-української війни деякі громадяни продовжують ігнорувати сам факт зовнішньої агресії зі Сходу.
18 вересня, 11:23