На Росії громадян будуть змалечку вчити ненавидіти сусідів-фінів

СВІТ
13.11.2020, 11:25
На Росії громадян будуть змалечку вчити ненавидіти сусідів-фінів
Фото: YouTube

У Карелії планується відкрити об'єкт реконструкції життя та побуту малолітніх в'язнів таборів часів Другої світової війни.

Відповідну інформацію з місця події оприлюднили журналісти державного телеканалу "Россия 1" на YouTube.

За основу ініціатори так званого музею просто неба з фонду "Відкриті можливості" взяли декорації фільму "Весурі" з метою організації військово-патріотичних ігор.

Планується, що вже з грудня туди будуть систематично звозити групи школярів з освітніх закладів Карелії та Ленінградської області для насадження вигаданих пропагандистами жахіть.

«У межах програми "Патріотичні вихідні" діти та підлітки будуть дивитися документальні фільми про життя малолітніх в'язнів фінських концтаборів. Охочі з них можуть брати участь у спеціально підготовлених військово-патріотичних іграх. Зазначу, що на будівництво концтабору виділено президентський грант у розмірі 2,8 мільйона рублів», — прокоментувала подію керівник фонду "Відкриті можливості" Наталья Абрамова.

Фактично, йдеться про те, щоби вчити школярів тієї ж Карелії ненавидіти фінів, фокусувати дитячу увагу на "зовнішнього ворога", але аж ніяк не на внутрішній режим Кремля.

Читайте також:
Підлеглі Івана Баканова затримали прихильників більшовицького режиму, котрі планували відновити "структури СССР" на Дніпропетровщині.
02 червня, 12:23
Громадяни України, які планують уникнути призову до лав Збройних Сил, можуть добровільно стати "гарматним м'ясом" путінської Московії.
29 квітня, 13:04
Огляд подій минулого тижня.
20 квітня, 09:12
Гармати й танки в змозі забезпечити успіх у війнах ХХІ століття лише на третину, це добре засвідчив торішній 44-денний конфлікт за Карабах.
30 березня, 10:48
Затриманий в Москві “терорист”, виявився відомим письменником.
25 березня, 17:07