На росії розбився вертоліт путіна

СВІТ
27.01.2023, 16:15
На росії розбився вертоліт путіна

В аеропорту "Внуково" зазнав аварії президентський вертоліт Мі-8

Вертоліт спеціального льотного загону "росія", підпорядкованого управлінню справами президента рф Мі-8, зазнав аварії в московському аеропорту "Внуково".

"Вертоліт Мі-8 під час посадки у "Внуково" зачепив лопатями землю і зазнав пошкоджень. За попередніми даними, є постраждалі", - повідомляють пропагандистські засоби масової дезінформації московії.

За даними російських ЗМД, вертоліт здійснив жорстке приземлення й пошкодив свої лопаті при посадці. При цьому джерела повідомляють, що внаслідок інциденту є постраждалі.

Серед причин аварії розглядається версія помилки пілотування.

Читайте також:
Світ
Поки адепт культурмарксизму з Арґентини на посаді Папи Римського закликає українців здійняти білий прапор, його підлеглі почали каятися.
вчора, 17:21
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
вчора, 15:03
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
вчора, 12:45
Світ
За всіх часів у всьому світі адепти лівих ідеологій займалися привласненням чужого майна. Цього вимагає всюдисуща їхня «соціальна рівність».
вчора, 10:27
Світ
Воєнна агресія спровокована Москвою проти України, катастрофічною для обох країн. Однак жертва завжди страждає більше за нападника.
вчора, 07:00
Світ
Поразка України у війні стане «поворотним моментом в історії», коли Захід «остаточно втратить свою післявоєнну гегемонію».
13 квітня, 11:23