На росії стався замах на мера-колаборанта з Куп’янська

ВІЙНА
08 червня, 17:37
На росії стався замах на мера-колаборанта з Куп’янська

Колаборант перебуває у критичному стані.

На росії невідомі скоїли замах на чергового зрадника України.

Цього разу це сталося з колишнім міським головою Куп’янська Геннадієм Мацегорою, який пішов на співпрацю з окупантами, а після звільнення цього міста на Харківщині втік до росії.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки.

«7 червня 2024 року у місті Старий Оскол на росії здійснено замах на зрадника України Геннадія Мацегору, який обіймав посаду міського голови Купʼянська Харківської області від партії ОПЗЖ. Мацегора добровільно пішов на повну співпрацю з російськими загарбниками. Зокрема, у червні 2022 року він підписав так званий протокол створення окупаційної Харківської адміністрації і публічно про це оголосив», – зазначили у розвідці.

Мацегора чудово усвідомлював, що за скоєне і за зраду доведеться розплачуватися. Тож після звільнення Куп’янська хутко втік разом з «асвабодітєлями» на територію рф – і осів у Бєлгородській області.

Однак спокою зрадник не здобув. Не допомогла йому навіть посилена охорона, яку в рф приставили до мера-зрадника.

«Наразі московські лікарі вже другу добу поспіль намагаються завадити Мацегорі потрапити на кобзоновий концерт. Стан зрадника українського народу — критичний», – зазначили у ГУР.

У розвідці не привідкрили завісу таємниці довкола того, яким саме способом невідомі месники спробували вручити зраднику «квиток на концерт Кобзона», яким, зважаючи на стан гауляйтера, він все ще може скористатися.

Читайте також:
Полтава
Днями Наталя Веретеннікова вийшла із СІЗО. Разом із батьком їй вдалося уникнути кримінальної відповідальності за колабораціонізм.
07 липня, 10:26
Війна
На Луганщині ліквідовано так званого «екс-першого заступника управління виконання покарань «ЛНР» Андрія Козака.
05 липня, 16:05
Війна
Мацегора у перші дні повномасштабного вторгнення московії перейшов на сторону російських окупантів
11 червня, 17:55
Війна
Агентів ФСБ було затримано «на гарячому», коли вони шпигували за вогневими групами протиповітряної оборони.
07 червня, 10:45
Політика
Деяким нашим співгромадянам муляє око українська національна ідентичність. Вони власну мати продадуть, щоби догодити Москві.
05 червня, 07:34
Опінії
Практик «ґендерної ідеології» Алєксєй Мацука прихистив на російськомовному телеканалі України злочинця. Особа хизується українофобією.
30 травня, 20:35