На росії у справі про багатомільйонні розкрадання затримано високопоставлених військових

ВІЙНА
06.08.2024, 15:18
На росії у справі про багатомільйонні розкрадання затримано високопоставлених військових

В Україні режим Єрмака-Зеленського, навпаки, злодіїв на крові повідпускав.

У Росії, вчора, 5 серпня, затримали керівника парку «Патріот» міністерства оборони росії В'ячеслава Ахмедова та заступника начальника Управління інноваційного розвитку Володимира Шестерова через розкрадання більше 40 млн рублів.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Як зазначається, кошти були розкрадені під час закупівель. Зокрема у справі можуть з'явитися додаткові фігуранти.

«Патріот» був особистим проєктом ексміністра оборони й нинішнього секретаря Ради безпеки Сергія Шойгу. Колишній заступник останнього Тимур Іванов, який контролював будівництво парку, також був затриманий нещодавно.

Один з російських військових блогерів припустив, що затримання Ахмедова і Шестерова «свідчать» про зменшення впливу Шойгу у Кремлі.

Зокрема російське інсайдерське джерело, яке раніше вже передбачало правильно кілька командних змін у мініоборони Росії, припустило, що нещодавно звільнений колишній заступник міністра оборони генерал армії Павло Попов може бути заарештований наступним.

Раніше повідомлялося, що військовий суд у Москві заарештував за звинуваченням у отриманні хабара в особливо великому розмірі заступника начальника Генштабу росії генерал-лейтенанта Вадима Шамаріна.

Повідомляється, у російського генерала пройшов обшук. Після цього його доставили на допит до головного військового слідчого управління слідчого комітету росії.


«Останній Бастіон» нагадує читачам, що ексчиновник Міноборони Лієв, який вкрав 1.5 мільярда, залишився без запобіжного заходу.

Вищий антикорупційний суд залишив колишнього керівника Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони Олександра Лієва, який є підозрюваним у справі про розкрадання 1,5 мільярда гривень на закупівлі боєприпасів для ЗСУ, без запобіжного заходу. На засіданні 17 квітня суддя не обрав якихось обмежень для Лієва.

Нагадаємо, що Олександра Лієва зі спільниками підозрюють у розтраті 1,5 млрд грн на закупівлі боєприпасів для ЗСУ посередництвом через компанію «Львівський арсенал».

Кримчанин Олександр Лієв, колишній міністр курортів і туризму півострова, опинився у центрі скандалу щодо зв'язків із росією.

Лієв займав відповідальну посаду в оборонному відомстві: із початку 2022 року був заступником начальника департаменту державних закупівель Міноборони, а з літа минулого року – був тимчасово виконуючим обов’язки керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони України.

Зеленський та російські кроти на Банковій умисно вбивають українську армію і вбивають наших людей.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Злочевський, якому НАБУ, САП та ВАКС подарували свободу, тепер скуповує київську нерухомість на аукціонах.
15:03
Кримінал
Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про екстрадицію ексголови правління ПриватБанку.
14:50
Кримінал
Правоохоронці затримали заступника директора Департаменту екологічної безпеки «Укрзалізниці» на отриманні хабаря.
10:18
Кримінал
НАБУ і САП завершили досудове розслідування у справі керівниці однієї з депутатських фракцій Верховної Ради України.
вчора, 09:36
Кримінал
Суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 998 тис. грн.
06 квітня, 17:05
Кримінал
4 мільйони доларів готівкою, золоті злитки і «смішна» застава: правосуддя по-українськи
06 квітня, 15:03