На Січеславщині відсутні справжні фортифікації, наявні лише бутафорські

ВІЙНА
11.12.2024, 07:18
На Січеславщині відсутні справжні фортифікації, наявні лише бутафорські

Як столичні чиновники, так місцеві заливають у вуха солодку брехню, грабуючи платників податків. Боронити України ці особи не мають наміру.

Приголомшливі докази навели учасники бойових дій на позивні «Осман» та «Алекс». Обидва військовослужбовці Збройних Сил України нині перебувають на одному із відтинків Східного фронту й часто навідуються до тилового Павлограда, де отримують волонтерську допомогу.

Відповідальний за спорудження оборонних укріплень на Січеславщині (Дніпропетровська область —  прим. ред.) чиновник Микола Лукашук нарікає на постійній повітряній загрозі, яку на захід від Покровська створюють російські окупанти. Мовляв, цивільні будівельники роблять усе можливе і там, де це можливо.

Натомість фронтовик на псевдо «Осман» виводить брехливого бюрократа на чисту воду, показуючи світлини так званих фортифікацій. Зі слів вояка ЗСУ, лінія оборони на схід від Павлограда за минулі 3 місяці «не зрушила з місця» — у п'яти лісосмугах «для видимості» викопали по 50 м окопів із бійницями, а вглиб лісосмуги глуха порожнеча.

На Січеславщині відсутні справжні фортифікації, наявні лише бутафорські_1

«Шановний Микола, я не можу показати де побудовано, бо це розкриття «таємниці», але можу показати де НЕ ПОБУДОВАНО, бо там нічого розкривати. Піднімайте свою дупу і пизд*йте дорогою до Донецької стели, подивіться на свої, поки що, «владєнія», які захищені одним протитанковим ровом посеред поля, за 100 км від Покровську, та тисячею «зубів дракона». Треба робити якісно, а не для галочки.

Так ні, плюнули й не будують, адже військовикам не подобається, що там немає бетонних фортифікацій Підари під обстрілами в ручну копають швидше, ніж наші підараси тракторами в тилу. Чому не створюється державний орган контролю зведення фортифікаційних споруд, не вводиться чіткий стандарт якості, згідно досвіду набутого під час війни, немає воєнних комісій по цьому питанню?

Бо поки всього цього немає, відповідальність ніхто за ці прой*би нести не буде, прізвищ винних в прой*бах називатися не буде, прямих звинувачень теж не буде. Зручно освоювати бабки через цивільних підрядників. І ділитися можна швидко і розчинятися в повітрі легко», — заявив військовослужбовець «Осман».

Подібні міркування висловив інший фронтовик, який на власні очі бачив, до чого призвела недбалість чиновництва на Харківщині, коли росіяни вдерлися у Вовчанськ. Воїн на псевдо «Алекс» сподівається, що дніпровські бюрократи врахують досвід своїх колег і посилять якість будівництва фортифікацій.

На Січеславщині відсутні справжні фортифікації, наявні лише бутафорські_3

«Багато чи мало побудували укріплень на Січеславщині? Звичайно, не буду публікувати точних цифр та мапу, але темпи будівництва набагато гірші, ніж після Авдіївської кампанії на територіях, які ми вже втратили. Хоча і тоді, чесно кажучи, не збудували стільки, скільки потрібно було, а зараз збудували ще менше, хоча і часу, і досвіду здавалось було більше...

Але в нас зараз прерогатива кількості над якістю: якщо щось копають, щось побудували — за*бісь, робота виконана, із неба щось видно, що є траншея, з дороги також щось видно — ну все, робота виконана, пизд*ти точно ніхто не буде. Та я скажу таку річ, що на Покровському напрямку навіть під@ри не займали деякі наші такі «обладнані позиції», бо вони були максимально незручні та непридатні до ведення бою з них. Тому зараз треба вже не тільки кількість контролювати, а і якість.

І призначати компетентних людей для прийняття таких укріплень, не діловодів зі штабу, які в душі не знають як то все має виглядати, а тим більше як звідти вести бій. Оскільки деякі підрозділи їх дійсно відправляють на перевірку. Працюйте, панове, бо повірте, я вже зараз уявляю як всі почнуть верещати, якщо під@ри перетнуть адмінкордон Донецької області, проте ще більше кричати будемо, коли виявиться, що за ним ніхєра немає», — розтлумачив захисник України.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати, як мешканці Павлограду серйозно ставляться до можливої окупації. Найбільше за кількістю населення місто Західного Донбасу і Лівобережної Січеславщини готується зустрічати ворога.

Автор : Віктор Мироненко
Читайте також:
Опінії
Поки ЗСУ ведуть запеклі бої на передовій, чиновники створюють штучні перепони для постачання критично важливого обладнання.
10 січня, 11:07
Політика
Влада України діє у власних інтересах, допомагаючи російським окупантам. Громадянам від того дуже складно виживати у нових умовах.
13.12.2024, 06:09
Опінії
З жовтня до 6 листопада на фронт було поставлено 100 000 бракованих мін. Ціна безвідповідальності — ЖИТТЯ сотень наших героїв-воїнів
27.11.2024, 17:43
Опінії
Блазні «найвеличнішого лідора світу» крадуть як не в себе. У них план: прибрати до рук більше, щоби вистачило на життя десь у теплих краях.
17.11.2024, 21:00
Опінії
Генштаб ЗСУ в буклеті опублікував особисті дані українських виробників БПЛА
25.10.2024, 10:18
Війна
Прикро, але швидше за все, в Україні не буде жодного визнання помилок. Адже волею мудрого народу була обрана влада казнокрадів і блазнів.
11.10.2024, 13:47