На Сумщині судитимуть посадовця за реалізацію стадіону зі збитками в 385 млн грн

КРИМІНАЛ
30 липня, 16:45
На Сумщині судитимуть посадовця за реалізацію стадіону зі збитками в 385 млн грн

Державний виконавець реалізував стадіон за заниженою у 48 разів вартістю

Як повідомив в інтерв'ю "Останньому Бастіону" начальник ГУНП  у Сумській області Сергій Чиж, слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Сумській області, під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури завершено досудове розслідування.

Обвинувальний акт стосовно заступника начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області, зловживання повноваженнями якого завдало істотної шкоди охоронюваним законом інтересам, затверджено та направлено до суду.

За даними слідства, обвинувачений, використовуючи повноваження державного виконавця, на підставі виконавчого провадження про стягнення заборгованості з АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» на користь групи стягувачів виніс постанову про накладення арешту на частку боржника, в тому числі стадіон «Ювілейний».

Однак перед подачею заявки про реалізацію майна на торгах державний виконавець не залучив спеціаліста для проведення його оцінки, а самостійно визначив його вартість не за ринковими цінами, як це передбачено.

Відтак 30 грудня 2020 року товариство з обмеженою відповідальністю «Північ Агро Сервіс» придбало стадіон за 8 мільйонів 120 тисяч гривень, хоча його ринкова вартість 395 млн грн, а відповідно 99,9% корпоративних прав частки в статутному капіталі підприємства – 392, 9 млн грн.

Такі незаконні дії заступника начальника Управління державної виконавчої служби завдали АТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» збитків на суму 385 млн грн.

Результат : кримінальне провадження направлено до суду з обвинувальним актом.

Читайте також:
Кримінал
Поліція Сумщини направила до суду обвинувальні акти щодо двох посадовців ПАТ "Сумихімпром"
03 серпня, 12:38
Кримінал
Колишні підлеглі міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського присягнули на вірність російським окупаційно-терористичним силам.
08 серпня, 09:23
Кримінал
Ним виявився 29-річний уродженець Туви – Очур-Суге Монгуш – і станом на тепер кривавий найманець із терористичного угруповання "Ахмат".
07 серпня, 08:00
Кримінал
Він намагався застрелити слідчих СБУ, коли ті оголошували йому підозру
05 серпня, 15:54
Кримінал
Він хотів очолити окупаційну адміністрацію в разі захоплення Черкащини
03 серпня, 15:18
Кримінал
Суддя не повірив у щире каяття колаборанта та відмовився затверджувати "угоду з прокурором"
02 серпня, 13:55