На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест

КНИГИ
04.09.2021, 10:12
На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест
Фото: Facebook

Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.

Про це у Facebook заявив вітчизняний політолоґ, реліґієзнавець і кандидат історичних наук Андрій Ковальов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Московський патріархат ніби навмисно видав до 30-річчя відновлення незалежності України нову аґітку у форматі книги для своїх адептів; вона б мала зацікавити відповідні державні орґани.

«Зміст має абсолютно російський погляд на церковну історію України та абсолютно кремлівський наратив, щоправда викладений українською мовою. Аґітку написано у класичному гібридному стилі. Час проголошення Незалежності України та рух за відновлення церковної незалежності (автокефалії) від Москви російські попи називають "церковною кризою". Як завжди у них всі українці, які справедливо і законно борються за звільнення з московської духовної неволі – "автокефалісти й самосвяти", яких треба піддати анафемі», – стверджує Андрій Ковальов.

Реліґієзнавець додає, якщо раніше РПЦ йшла у наступ і видавала аґітки проти українців під заголовком "про нєканонічнасть расколав", то зараз вони зайняли оборону і змушені видавати псевдоісторичні книги, щоби хоч якось обґрунтувати вже свою неканонічну присутність в Україні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями кілька тисяч адептів Московського патріархату на добу зупинили рух автотранспорту у двох областях на Поділлі.

На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест_1
На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест_3
Читайте також:
Опінії
Вважаю повним дном просити коментар прямо з місця ракетного удару, де загинули десятки мешканців Кременчука, російською мовою
29 червня, 14:30
Світ
Вже наступного тижня у Молдові офіційно буде заборонено трансляцію російської пропаганди
19 червня, 13:35
Політика
Кремлівський бункерний щур вкотре зізнався, що війну проти України розпочав з однією єдиною метою – захопити наші землі й вчинити геноцид.
09 червня, 21:36
Світ
Нацрада з електронних ЗМІ Латвії заборонила трансляції останніх 80 телеканалів із росії
06 червня, 13:55
Війна
Невдовзі зв'язатися з жителями тимчасово окупованих районів Півдня України телефоном і через мобільний інтернет буде майже неможливо.
30 травня, 08:12
Опінії
«Нужно просто перестать стрелять»
21 травня, 16:45