На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест

КНИГИ
04 вересня, 10:12
На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест
Фото: Facebook

Російський "Православний" Цирк під виглядом Церкви не припиняє свою відверту диверсійну та пропаґандистську діяльність в Україні.

Про це у Facebook заявив вітчизняний політолоґ, реліґієзнавець і кандидат історичних наук Андрій Ковальов, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, Московський патріархат ніби навмисно видав до 30-річчя відновлення незалежності України нову аґітку у форматі книги для своїх адептів; вона б мала зацікавити відповідні державні орґани.

«Зміст має абсолютно російський погляд на церковну історію України та абсолютно кремлівський наратив, щоправда викладений українською мовою. Аґітку написано у класичному гібридному стилі. Час проголошення Незалежності України та рух за відновлення церковної незалежності (автокефалії) від Москви російські попи називають "церковною кризою". Як завжди у них всі українці, які справедливо і законно борються за звільнення з московської духовної неволі – "автокефалісти й самосвяти", яких треба піддати анафемі», – стверджує Андрій Ковальов.

Реліґієзнавець додає, якщо раніше РПЦ йшла у наступ і видавала аґітки проти українців під заголовком "про нєканонічнасть расколав", то зараз вони зайняли оборону і змушені видавати псевдоісторичні книги, щоби хоч якось обґрунтувати вже свою неканонічну присутність в Україні.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями кілька тисяч адептів Московського патріархату на добу зупинили рух автотранспорту у двох областях на Поділлі.

На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест_1
На ворога зі Сходу меч, а на диявола у рясі – хрест_2
вибір редакції
Читайте також:
На Московії спрогнозували масове дезертирство і паніку у лавах Збройних Сил України у разі повномасштабного наступу держави-агресора.
27 вересня, 12:04
У Сімферополі встановили дошку на честь агента Кремля Григорія Іоффе, відомого своєю українофобською позицією.
10 вересня, 08:18
Одіозний політик-українофоб Михайло Добкін закликав громадян якнайшвидше захистити все російське на Харківщині.
04 вересня, 18:56
Одіозний ексрегіонал Михайло Добкін має намір повернути обов'язкове вивчення у школах Харківської громади мови окупанта.
27 серпня, 09:27
Напередодні масштабних маневрів у Білорусі підлеглі кремлівського "залізного щура" взялися лякати "ядерним попелом" цивілізований світ.
02 серпня, 11:15
У всіх своїх негараздах російські чиновники, політичні діячі та пропаґандисти завжди знайдуть винного — українця.
24 липня, 15:00