На зло РФ: Туреччина збільшує видобуток газу на шельфі Чорного моря

ЕКОНОМІКА
23.08.2022, 17:36
На зло РФ: Туреччина збільшує видобуток газу на шельфі Чорного моря
Фото: Anadolu Ajansı

Поки Реджеп Тайїп Ердоган роз'їжджає з "гуманітарними" місіями, його чиновники хизуються розробкою власних газових родовищ.

Йдеться про міністра енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіга Донмеза, який у Twitter виклав відеозвіт із роботою підлеглих на шельфі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як прокоментував подію сам урядовець, на півдні Чорного моря триває потужне опанування геодезистами та інженерами-технологами найбільших підводних покладів блакитного палива країни.

«Минуло 2 роки зі знаменної дати виявлення родовища газу під назвою "Сакар'я". Ця подія стала ще одним внеском у світле майбутнє турецького народу, який набуває енергетичної незалежності. Сьогодні ми наближаємо день, коли добутий нами газ надійде кінцевим споживачам у Туреччині. Активні кроки щодо реалізації проєкту тривають», – зазначив Фатіг Донмез.

Водночас очільник турецького міністерства енергетики уточнив, що на сьогодні загальний обсяг виявлених запасів природного газу у Чорному морі становить 540 мільярдів кубометрів.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", Фінляндія готова повністю відмовитися від імпорту російського блакитного палива.

вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Якщо дотримуватися букви й духу закону, то такий міжнародний договір має укладатися Президентом від імені України, а не урядом.
09 травня, 09:42
Життя
Землетруси можуть генерувати мільйони тонн газоподібного водню. Його давно шукають у корі для заміни викопного палива: нафти та газу.
02 травня, 15:32
Економіка
Вітчизняні чиновники переконують, що домоглися від уряду США значної поступки. Трамп не враховуватиме військову допомогу, надану Байденом.
28 квітня, 21:41
Політика
Аналіз компаній та іноземних співвласників.
01 квітня, 15:10
Політика
Український літій: які перспективи видобутку?
31 березня, 16:11
Війна
Загарбницькі орди московитів сунуть до адміністративної межі Січеславщини. Одна з головних цілей — поклади рідкоземельних металів.
06 січня, 13:43