На зло РФ: Туреччина збільшує видобуток газу на шельфі Чорного моря

ЕКОНОМІКА
23 серпня, 17:36
На зло РФ: Туреччина збільшує видобуток газу на шельфі Чорного моря
Фото: Anadolu Ajansı

Поки Реджеп Тайїп Ердоган роз'їжджає з "гуманітарними" місіями, його чиновники хизуються розробкою власних газових родовищ.

Йдеться про міністра енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіга Донмеза, який у Twitter виклав відеозвіт із роботою підлеглих на шельфі, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як прокоментував подію сам урядовець, на півдні Чорного моря триває потужне опанування геодезистами та інженерами-технологами найбільших підводних покладів блакитного палива країни.

«Минуло 2 роки зі знаменної дати виявлення родовища газу під назвою "Сакар'я". Ця подія стала ще одним внеском у світле майбутнє турецького народу, який набуває енергетичної незалежності. Сьогодні ми наближаємо день, коли добутий нами газ надійде кінцевим споживачам у Туреччині. Активні кроки щодо реалізації проєкту тривають», – зазначив Фатіг Донмез.

Водночас очільник турецького міністерства енергетики уточнив, що на сьогодні загальний обсяг виявлених запасів природного газу у Чорному морі становить 540 мільярдів кубометрів.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", Фінляндія готова повністю відмовитися від імпорту російського блакитного палива.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Поки на Сході та Півночі України тривають бойові дії з москалями, на Заході галицькі газовики відкрили чергове родовище.
01 квітня, 17:51
Кримінал
Угруповання порушників чинного законодавства спричинило збитки не менше, ніж на 13 мільйонів гривень.
30.09.2021, 12:56
Економіка
Хто за них відповідає?
13.07.2021, 12:05
Виміри
НАК “Надра України” передають у власність олігарху Злочевському.
16.04.2021, 14:33
Полтава
Діяльність структур "Укргазвидобування" неподалік селища Комишня Миргородського району загрожує знищенню унікальної пам'ятки.
18.08.2020, 15:35
Кримінал
За незаконний видобуток газу у Гадяцькому районі до відповідальності притягнуть осіб з оточення Петра Порошенка.
04.08.2020, 12:34